موکت ظریف مصور یونیک

موکت ظریف مصور یونیک

 • طول رول: 12 متر
 • عرض رول: 3 متر
 • جنس نخ: پلی استر
 • زیره: نمد
 • دسته بندی: تافتینگ
 • کاربرد: مسکونی، تجاری، اداری
 • کشور سازنده: ایران

موکت ظریف مصور یونیک

بدون شک امروزه انتخاب موکت مانند موکت ظریف مصور یونیک در جهت دکوراسیون محیط های داخلی از جمله منازل، عامل موثری در جهت بهبود زیبایی و آرامش فضای اطراف ما است.

ایجاد فضایی گرم و دلنشین که در ان همه احساس آرامش داشته باشند، در تمامی محیطها از اهمیت خاصی برخوردار هست. به طور خاص فضای خانه خصوصا منازلی که در آن بچه ها کم سن و سال تردد دارند حتما باید پوشش مناسبی در کف خود داشته باشند. موکت ظریف مصور یونیک و هر موکت پرزداری میتواند این حس امنیت و آرامش را در محیط ایجاد نماید.

موکت ظریف مصور یونیک از جمله موکتهای پرزدار بوده و ارتفاع پرز آن در حدود 2 سانتیمتر هست. جنس الیاف آن از پلی استر باکیفیتی هست که نرمی و لطافت خاصی را در موکت ایجاد می نماید. رنگ بندی خاص آن نیز، سبک به روزی را در دکوراسیون شما ایجاد می نماید.

با ما همراه شوید، زیرا میخواهیم تا با اشاره به برتری های استفاده از موکت ظریف مصور یونیک در چیدمان فضا های داخلی، شما را در انتخاب و خرید یکی از با کیفیت ترین موکتها همراهی نماییم.

برتری های استفاده از موکت ظریف مصور یونیک در فضای های داخلی

برترین موارد قابل اشاره در باب مزایای استفاده از موکت ظریف مصور یونیک در دیزاین های داخلی و چیدمان شامل موارد زیر است:

 • ضخامت بالا

یکی از شناخته شده ترین پارامترهای برتری موکت ظریف مصور یونیک، ضخامت بالای این مدل از موکت است. این ضخامت بالا باعث می شود تا موکت خصوصا برای استفاده در اتاق کودکان به گزینه ای خاص و کاربردی بدل شود و باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و اسیب به کودکان گردد. این موکت به دلیل ضخامت بالا دارای ماندگاری بیشتری نیز نسبت به سایر موکتها هست.

 • رنگبندی متنوع

از دیگر برتری های این موکت میتوان به تنوع رنگی آن اشاره کرد، که خود باعث می شود تا بتوان فضای متناسبی را برای دکوراسیون منزل ایجاد کرد. تطابق پذیری بالای این موکت با سایر اقلام دکوراسیونی محیط باعث می شود تا دست ما در انتخاب متریال مختلف باز باشد و رنگ و نور محیط را با انتخاب خود به سمت نتیجه دلخواه سوق دهیم. فاکتوری مهم که نه تنها موجب جلب رضایت مشتریان می شود، بلکه فضایی زیبا و بی نقص را برای شما به ایجاد می نماید.

 • نرمی بالا

جنس الیاف به کار رفته در موکت ظریف مصور یونیک دارای لطافت خاصی است و نرمی منحصر بفردی را ایجاد می نماید. این عامل باعث می شود تا با نصب این موکت در محیط داخلی، حس آرامش خاصی برای ساکنین ایجاد شود. بلندی پرز موکت هم البته به این نرمی و لطافت کمک نموده است.

 • عدم پرز دهی موکت

استفاده از الیاف با کیفیت در تولید موکت ظریف مصور یونیک باعث گردیده تا پرزدهی این موکت به حداقل برسد. این مسئله برای کسانی که سالها با موکت همنشین بوده اند موردی آشنا و قابل تامل است. اما عدم پرز دهی این موکت باعث گشته تا انتخابی ویژه برای اتاق های نشیمن، سالن های پذیرایی، هتل ها، اتاق خواب ها و از همه مهم تر اتاق خواب کودکان باشد.

 • نصبی سریع  و اقتصادی

از دیگر مشخصه های موکت ظریف مصور یونیک می توان به نصب سریع و اقتصادی آن اشاره نمود. عدم وجود طرح و سادگی آن باعث می  شود تا هزینه نصب و پرتی این موکت هنگام نصب به حداقل برسد. همچنین بلندی پرز آن باعث می شود که درز بین تکه های موکت هنگام نصب حداقل بروز را داشته باشند.

جهت مشاهده نمونه این کالا و خرید محصول با کیفیت موکت یونیک ظریف مصور می توانید با بخش فروش شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک در تماس باشید.