موکت پالاز باران

موکت پالاز باران

موکت پالاز طرح باران

موکت پالاز طرح باران از جمله موکت های تافتینگ پالاز است. همان طور که می دانید پالاز یکی از قدرترین های صنعت تولید موکت داخلی است. به همین سبب دائما محصولاتش را به روز رسانی می کند. طراحان موکت پالاز سعی دارند تا موکت های مدرن و به روز دنیا را تولید نمایند. موکت پالاز طرح باران نوعی موکت پرزبلند است. انواع موکت پالاز پرز بلند را در سایت فرتاک دیزاین مشاهده نمایید.

قیمت موکت پالاز پرز بلند از مدل های پرز کوتاه بیشتر است، با این حال موکت پالاز طرح باران قیمت مناسبی نیز دارد. ست کردت موکت پالاز طرح باران کار سختی نیست. زیرا تک رنگ است و به راحتی می توانید آن را متناسب با مبلمان و یا پرده های خود انتخاب نمایید. برای این منظور با یک طراح دکوراسیون داخلی مشورت نمایید. همکاران فرتاک نیز آماده ی راهنمایی شما در این زمینه هستند.

خصوصیات موکت پالاز طرح باران

موکت پالاز طرح باران موکتی تک رنگ است که از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است. این موکت به سبب پرز های بلندی که دارد بیشتر مناسب کاربری مسکونی است. کدهای موکت پالاز طرح باران رنگ های بسیار پر کاربردی هستند. اگر به دنبال موکت پرزبلند کرمی، موکت پرز بلند قهوه ای، موکت پرز بلند طوسی و یا تیره و روشنی از این رنگ ها هستید حتما از آلبوم موکت پالاز طرح باران دیدن نمایید. موکت پرز بلند می تواند جایگزین فرش شود.

پالاز موکت طرح باران به طور تخصصی برای اتاق کودک نیز پیشنهاد میشود. چرا که موکت اتاق کودک باید ویژگی های خاصی داشته باشد. موکت پرز بلند علاوه بر نرمی، ایمنی اتاق کودکان را نیز تامین می کند. به همین دلیل موکت پالاز طرح باران بسیار انتخاب هوشمنانه ای برای اتاق کودک خواهد بود. این محصول به دلیل اینکه نوعی موکت ساده و بدون طرح است، برای فضاهای کوچک و یا مکان هایی که حجم وسایل زیاد است، بسیار مناسب است. چراکه با سادگی خود تعادل را در محیط های شلوغ و آشفته ایجاد می کند. ایجاد می کند.

خرید موکت پالاز طرح باران

برای خرید موکت پالاز باران لازم است که وارد سایت فرتاک شده و قیمت موکت پالاز طرح باران را بر اساس متر مربع به صورت به روز شده مشاهده نمایید. سپس مساحت مورد نظرتان را اندازه گرفته و رو به بالا رند نمایید. عدد به دست آمده را در قیمت موکت پالاز طرح باران ضرب نموده تا فاکتور نهایی به دست بیاید. عدد به دست آمده باید حتما مضربی از 3 باشد. چراکه عرض رول های موکت پالاز طرح باران 3 متر است.

ارسال موکت به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن توسط باربری های مطمئن صورت می گیرد. برای مشاهده ی سمپل موکت ها از نزدیک می توانید به شوروم فرتاک واقع در غرب تهران مراجعه نمایید. به این ترتیب می توانید از سایر محصولات دکوراسیون داخلی فرتاک نیز دیدن نمایید. علاوه بر آن برای خرید میتوانید از راهنمایی تیم فروش و طراحی فرتاک دیزاین بهره گیرید. هدف ما هدایت شما به سوی بهترین خرید است.

 

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: 100% پلی پروپیلن
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران