موکت پالاز ونوس

موکت پالاز ونوس

موکت پالاز طرح ونوس

موکت پالاز طرح ونوس از جمله موکت های جدید و تخصصی پالاز است. این محصول به طور تخصص برای هتل ها و کاربری های اداری و فرهنگی طراحی و تولید شده است. البته که این موکت به دلیل کیفیت و کات کوتاهی که دارد برای کاربری تجاری و حتی مسکونی نیز مناسب است. موکت پالاز طرح را می توانید از سایت فرتاک دیزاین خریداری نمایید. از آنجایی که این محصول طرح دار است بهتر است که به طور مستقل اجرا شده و جایگزین فرش شود.

حس گرمی و صمیمیتی که موکت پالاز طرح ونوس به فضا می بخشد، قابل چشم پوشی نخواهد بود. این موکت تافتینگ کات کوتاه مناسب دکوراسیون های مدرن است. از آنجایی که این محصول رنگ تیره ای دارد، با کفپوش و مبلمان های روشن از همان خانواده رنگی ترکیب زیبایی رقم خواهد زد. البته می توانید این محصول را با رنگ مبلمان مکمل آن نیز همخوان نمایید.

خصوصیات موکت پالاز طرح ونوس

 موکت پالاز طرح ونوس، طرح پتینه ای ابر و بادی شکلی دارد که زمینه ی آن را تشکیل می دهد. بر روی این زمینه ی پتینه ای طرح های مربع شکل ریزی با فواصل زیاد نقش بسته است. بنابر این موکت پالاز ونوس نوعی موکت طرح دار تافتینگ محسوب می گردد. این موکت زیبایی خاصی به فضای اداری و یا هتلی می بخشد و آن را جذاب و منحصر به فرد جلوه می دهد. علاوه بر اینها تا حد بسیاری صدای محیط را می گیرد.

پالاز موکت طرح ونوس 4 کد رنگی دارد. بنابراین اگر به  دنبال موکت سرمه ای هتلی، موکت قرمز هتلی، موکت طوسی هتلی و یا موکت قهوه ای هتلی می گردید، از کدهای موکت پالاز طرح ونوس دیدن نمایید. قیمت موکت پالاز طرح ونوس در مقایسه با سایر محصولات موکت تافتینگ پالاز تا حدی بالاتر است. اما این موضوع بی دلیل نیست. چراکه این موکت تافتینگ طرح دار به طور تخصصی برای هتل طراحی شده و کیفیت بالایی دارد. شستشو و جارو کردن آن نیز بسیار آسان است. موکت طرح دار ونوس از الیاف پلی آمید ساخته شده است. به همین علت موکت هتلی ونوس کند سوز است و این یکی از مهم ترین خصوصیاتی است که یک موکت هتلی تخصصی باید داشته باشد.

خرید موکت پالاز طرح ونوس از فرتاک دیزاین

برای خرید موکت پالاز طرح ونوس به نمایندگی های معتبر فروش پالاز مراجعه نمایید. سپس قیمت ها را با قیمت های دکوراسیون داخلی فرتاک مقایسه نموده و تفاوت را احساس کنید. موکت پالاز طرح ونوس قیمت های متغیری در بازار دارد. اما با خرید از فرتاک دیزاین، خرید بی واسطه و مقرون به صرفه را تجربه نمایید. برای ایجاد تنوع در فضای هتل می توانید از کدهای رنگی متنوع موکت ونوس استفاده نمایید. 

عرض رول موکت ونوس 3 متر است. به همین علت باید مقداری که سفارش می دهید مضربی از 3 باشد. ولی قیمت موکت پالاز طرح ونوس بر اساس واحد متر مربع در سایت فرتاک دیزیان درج شده است. با خرید اینترنتی موکت پالاز طرح ونوس، در زمان خود صرفه جویی نموده و لذت خرید اینترنتی ایمن را با تیم فرتاک تجربه نمایید. هدف ما در نظر گرفتن آسایش و راحتی شماست.

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: 100% پلی آمید
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران