موکت پالاز کات B

موکت پالاز کات B

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی پروپیلن
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کاربرد: مسکونی، تجاری، اداری
  • کشور سازنده: ایران

موکت کات بی پالاز

موکت کات بی پالاز یکی از طرحهای زیبا و پرطرفدار موکت تولید شده در گروه کارخانجات پالاز است. گروه کارخانجات پالاز با بیش از ۴۰ سال فعالیت و سابقه درخشان در تولید انواع موکت، کاغذ دیواری و لمینت با شرکتهای معتبر در سطح بین المللی همکاری دارد. انواع موکت و سایر محصولات پالاز از کیفیت ممتاز برخوردار بوده و یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده انواع محصولات موکت و لمینت در منطقه بشمار می رود.

یکی از محصولات موفق و پرتقاضای پالاز موکت کات بی پالاز است که در انواع رنگهای متنوع جهت استفاده در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و غیره بکار می رود. موکت پرز بلند پالاز با طرحهای زیبا، زیره نمد و جنس نخ ۱۰۰ درصد پروپیلن یکی از انواع موکت پرز بلند ایرانی است که جهت پوشش کف انواع فضاهای با کاربریهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

موکت کات بی پالاز با تنوع رنگ بی نظیر شامل ۲۲ طرح و رنگ قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون منزل و محیطهای اداری و تجاری را دارد. موکت پرز بلند پالاز نقش عایق صوتی و حرارتی را داشته و افراد زیادی ترجیح می دهند که کف فضای خود را با موکت بپوشانند. همچنین موکت پرز بلند قیمت مناسبی داشته و گزینه مطلوبی جهت پوشش کف محسوب می شود. انواع موکت پرز بلند گزینه مناسبی برای پوشش کف اتاق کودک و بالا بردن ضریب ایمنی و کاهش آسیب پذیری کودکان در برخورد با کف بشمار می رود.

مشخصات موکت کات بی پالاز

مشخصات موکت کات بی پالاز به عنوان یکی انواع موکت پرز بلند ایرانی با ویژگیهای منحصر بفرد بشرح ذیل تشریح می گردد.

وزن سبک موکت قابلیت حمل و نقل آسان را میسر نموده بطوریکه در هر متر مربع تنها ۱۹۵۰ گرم وزن دارد. از دیگر مشخصات موکت کات بی پالاز جنس نخ با کیفیت عالی و ۱۰۰ درصد پلی پروپیلن بکار رفته در موکت است بطوریکه جاذب رطوبت و مواد خارجی نبوده و براحتی شسته می شوند.

موکت پرز بلند قیمت مناسبی به لحاظ استفاده از الیاف پروپیلن داشته و بسیار مناسب فضاهای بزرگ و با متراژ زیاد است. نوع بافت موکت کات بی پالاز، کات پایل و زیره آن نمد بوده و در عرض ۳ متر تولید و عرضه می گردد که امکان هماهنگی با انواع محیط در ابعاد متفاوت را داراست. نوع نخ بکار رفته در موکت پرز بلند پالاز BCF هیت سیت شده پلی پروپیلن بوده و در رنگهای متنوع، شفاف و ثابت عرضه می گردند.

از دیگر ویژگیهای منحصر بفرد موکت پرز بلند می توان مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، دارای مواد آنتی استاتیک و مقاوم در برابر سایش را بیان نمود. نوع بافت کات پایل بکار رفته در موکت کات بی پالاز امکان ارائه موکت با پوشش نرم، یکدست و با ضخامت های متفاوت را بوجود می آورد. این نوع بافت موکت با نرمی و لطافت خاص خود بسیار مناسب فضاهای مسکونی، اداری و هتل ها است. دوام و ماندگاری موکت کات بی پالاز با بافت کات پایل بسیار زیاد بوده و در صورت مراقب و نگهداری مناسب تا سالیان دراز می تواند زینت بخش فضا و دکوراسیون داخلی منزل، محیط های اداری و تجاری و یا هتل ها باشند.

شرکت فرتاک توزیع کننده انواع محصولات موکت پرزبلند تافتینگ و سایر محصولات دکوراسیون داخلی در خدمت شما مشتریان عزیز است.