پارکت لمینت داچ فلور

پارکت لمینت داچ فلور

لمینت داچ فلور

یکی از انواع برند‌های تولید‌کننده لمینت برند داچ فلور است. این برند ساخت کشور ایران است و به عنوان یکی از بهترین برند‌های تولید‌کننده لمینت به حساب می‌آید. لمینت داچ فلور یا لمینت سوپر داچ به واسطه کیفیت و یک سری از قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند جز بهترین گزینه‌ها برای خرید لمینت به حساب بیاید. شما قادر هستید تا در این صفحه انواع مدل‌های پارکت لمینت داچ فلور را مشاهده کنید و بین آن‌ها بر اساس سلیقه و نیازی که دارید بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید.

در ادامه این نوشته در مورد لمینت داچ فلور یا لمینت سوپر داچ به بررسی برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و کاربرد‌های این محصول می‌پردازیم تا به راحتی اطلاعات مفیدی را در این رابطه کسب کنید و بر اساس اطلاعات خوبی که دارید برای خرید لمینت داچ فلور اقدام کنید.

تنوع رنگ‌ها و طرح‌های پارکت لمینت داچ فلور

یکی از مزایا و ویژگی‌های لمینت سوپر داچ عبارت است از تنوعی که در رنگ و طرح دارد. این مورد باعث می‌شود تا شما با هر سلیقه‌ای که دارید، بتوانید میان این طرح‌ها بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید.

مقاومت مناسب لمینت داچ فلور

شما باید در هنگام خرید لمینت داچ فلور به این نکته توجه داشته باشید که آیا مقاومت خوبی دارد یا خیر؟ زیرا اگر این محصول مقاومت خوبی داشته باشد، می‌توانید آن را برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار دهید. به صورت کلی از آن جهت که لمینت‌ها از جانب موارد مختلفی مورد فشار هستند، باید به خوبی بتوانند در بلند مدت مقاومت خوبی از خود نشان دهند تا مشکلی پیش نیاید.

مقاومت در برابر دمای بالا و گرمای پارکت داچ فلور

برای مثال ممکن است در مواقع خاصی سیگار روشن شده بر روی لمینت بریزد در چنین شرایطی اگر لمینت مقاومت خوبی در برابر دما و گرمای بالا نداشته باشد از بین می‌رود و دیگر قابل استفاده نخواهد بود، از این رو به خوبی به این قابلیت در هنگام خرید لمینت سوپر داچ یا پارکت لمینت داچ فلور توجه داشته باشید تا مشکلی بعد از خرید در این رابطه برای شما پیش نیاید.

مقاومت در برابر سایش

هر کف‌پوشی اعم از انواع لمینت بر اثر گذر زمان دچار سایش می‌شود و این یک امر حتمی است. اما در چنین وضعی نکته‌ای که وجود دارد این است که باید به خوبی در برابر سایش مقاومت داشته باشد تا برای مدت زمان بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.

مقاوم بودن لمینت در برابر سایش از آن جهت تأمین می‌شود که از مواد اولیه خوبی ساخته شده باشد. از این رو در هنگام خرید لمینت به این مورد نیز توجه کافی را داشته باشید. لمینت داچ فلور بر اساس تست‌هایی که بر روی آن قبل از عرضه در بازار صورت می‌گیرد در این زمینه دارای امتیاز مناسبی است.

خرید لمینت داچ فلور

شما می‌توانید برای خرید لمینت داچ فلور از سایت فرتاک بعد از بررسی‌های لازمی که در رابطه با این محصول دارید اقدام کنید. در این بخش قصد داریم تا در مورد خرید لمینت داچ فلور مجموعه‌ای از نکات بسیار مهم را با شما در اشتراک بگذاریم. در ابتدا لازم است اشاره کنیم که شما باید حتماً قبل از خرید پارکت داچ فلور اقدام به بررسی دقیق نیاز خود کنید، این مورد به این شکل است که باید بررسی کنید چه هدفی از خرید لمینت داچ فلور دارید و بعد بررسی کنید که آیا این محصول می‌تواند نیاز شما را به خوبی برطرف کند؟

مورد دیگری که باید در زمان خرید لمینت سوپر داچ مورد توجه قرار دهید، قیمت لمینت داچ فلور است. به صورت کلی قیمت لمینت سوپر داچ عدد ثابتی بین هر فروشندگی نیست و اختلاف قیمتی به هر حال وجود دارد، شما می‌توانید با بررسی این مورد به خوبی در هزینه‌ای که برای این کار می‌کنید، صرفه‌جویی داشته باشید.

قیمت لمینت داچ فلور

ما در سایت فرتاک برای هر محصول در بخش اطلاعات مرتبط با آن قیمت آن را نیز قرار داده‌ایم و از این رو شما می‌توانید صرفاً با بررسی هر کدام از این موارد به خوبی در مورد قیمت لمینت داچ فلور اطلاعات مفید و دقیقی کسب کنید.

قیمت لمینت داچ فلور نسبت به کیفیت و ویژگی‌هایی که دارد یک قیمت به صرفه است و دقیقاً به همین دلیل توانسته است تا سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص بدهد و به خوبی نیاز‌های مشتریان خود را برطرف کند.

ما در سایت فرتاک سعی داریم تا بهترین قیمت لمینت سوپر داچ یا قیمت پارکت لمینت داچ فلور را برای شما همراهان عزیز فراهم کنیم.

 

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120.4 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.1 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.821 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران