پارکت لمینت روت

پارکت لمینت روت
  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 18.7 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.795 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • جنس: HDF
  • کشور سازنده: ایران
  • گارانتی: 5 سال

پارکت لمینت روت یکی از باکیفیت ترین و متنوع ترین لمینتهای تولید شده در ایران است که از بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهت ساخت آن استفاده شده است و از برتری های آن استفاده از تکنولوژی و تجارب برندهای اروپایی در ساخت آن است که باعث شده است بتواند در بین مشتریان و مصرف کنندگان پارکت لمینت جایگاه مناسبی باز نماید.

پارکت مارک بنه یا پارکت لمینت Bene توسط شرکت پالاز تولید می گردد و به همین دلیل به لمینت بنه پالاز نیز شناخته می گردد. البته این برند در طول زمان تغییر نام هم داشته و از پارکت مارک bene یا لمینت Bene به پارکت Root تغییر نام داده است.

اگر به دنبال پارکت ارزان و لمینتی با قیمت مناسب هستید می توانید پارکت بنه را در نظر داشته باشید که با سطح کیفی بالا و مقاومت سایشی با استاندارد AC4 می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. استاندارد AC4 باعث می شود تا پارکت شما حتی برای استفاده در محیطهای پالوار رفت و آمد نیز مناسب باشد.

پارکت لمینت بنه دارای مغز HDF با دانسیته بالا است که برای این پارکت مقاومت خوبی در برابر ضربه و رطوبت ایجاد می نماید. به طور کلی کیفیت پارکت بنه در کنار قیمت پارکت لمینت بنه دارای استاندارد خوبی است.

بخش کلیک لمینت بنه در چهار طرف پارکت و الوار وجود دارد و شما می توانید با یک فشار کوچک لبه های پارکت را با لبه های پارکت کناری همسان کنید و زیبایی در کفپوش خود را به طور کاملا واضح مشاهده نمایید. تمامی کلیک های پارکت Bene پارافین خورده هستند تا مقاومت مناسبی در برابر رطوبت داشته باشند.

یکی از خصوصیات دیگر کلیک لمینت روت تاثیر نگذاشتن انبساط و انقباض در باز شدن درز پارکت است، چرا که اچ دی اف استفاده شده در مغز پارکت دارای کیفیت بالایی است و این باعث می شود در دماهای مختلف پارکت شما یک دست و همسان بماند.

در لمینت برند Bene با سیستم کلیک و هم جنس سازی کلیک ها و شیب های دور الوارهای پارکت بدون هیچ شکاف و هیچ نا هماهنگی یک کفپوش زیبا پوشیده از پارکت را داشته باشید و از یک پارکت لمینیت با کیفیت بالا در سالیان متمادی استفاده نمایید.

قیمت پارکت روت در بین پارکتهای ایرانی با توجه به کیفیت و تنوع رنگ آن، متناسب است. قیمت پارکت بنه یا قیمت لمینت بنه را می توانید در سایت شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک نمایندگی لمینت بنه بررسی فرمایید و خرید پارکت بنه را با ما تجربه نمایید.