پارکت لمینت فالکن

پارکت لمینت فالکن

پارکت فالکن یکی از مدلهای پارکت لمینت آلمانی و با کیفیت است. این محصول رنگ ها و طرح های بسیار متنوع در زمینه های مات و براق دارد. همین تنوع در طراحی و تولید است که این محصول را از سایر پارکت لمینت ها مجرا کرده است. این پارکت آلمانی مقاومت سایشی بالایی دارد و بنابراین برای همه ی کاربری ها قابل استفاده هستند. به طور کلی پارکت لمینت فالکن به سه دسته تقسیم می شود:

1.بلولاین وود: سری بلولاین طرحی الواری دارد. پارکت لمینت فالکن سری بلولاین وود شیاردار است. به این معنی که پس از اجرا نوارهایی بین تایل ها قابل مشاهده است. طرح های شیاردار بسیار زیبا هستند و طرفداران خاص خودشان را دارند. این محصول برای افرادی که به پارکت لمینت براق علاقه دارند گزینه ی مناسبی است. این محصول در 11 رنگ متنوع همه ی سلایق را پوشش می دهد.

2.سیلورلاین وود: سه کد از طرح های سری بولالین با طراحی جذاب در این سری قرار گرفته اند. به این شکل که نوارهای نقره ای رنگ از جنس آلومینیوم در یک طرف طولی تایل های پارکت وجود دارد. پس از اجرا این نوارهای زیبا که در واقع همان آلومینیوم به رنگ نقره ای هستند، بسیار خودنمایی می کنند. این سه کد شامل رنگهای قهوه ای تیره، کرم و قهوه ای روشن است، برای کسانی که مبلمان استیل و یا دکوراسیون با ترکیب رنگ نقره ای دارند، بسیار گزینه ی جذاب و منحصر به فردی است. این سه کد نیز نوعی پارکت براق هستند.

3.کوادرئیک: سری کوادرئیک بسیار جذاب و منحصر به فرد است. طرح های هندسی رنگی، گل های انتزاعی و ... از طرح های جذاب این محصول است. پارکت لمینت فالکن سری کوادرئیک برای دکوراسیون سنتی و حتی نئوکلاسیک مناسب است. این محصول نوعی پارکت مات است. برخی از طرح های این محصول سیاه سفید هستند.

خرید پارکت لمینت

قیمت پارکت آلمانی فالکن و انواع پارکت لمینت قیمت مناسب در سایت فرتاک موجود است. برای مشاهده تنوع در برند، رنگ و قیمت پارکت لمینت ایرانی و قیمت پارکت لمینت خارجی، به سایت فرتاک مراجعه نمایید. قیمت پارکت بر اساس متر مربع هستند. فروش به شکل کارتنی انجام میگیرد.بنابراین به متراژ هر کارتن موقع سفارش توجه نمایید. ارسال به سراسر کشور انجام میگیرد. همکاران ما در بخش فروش آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. شعار نمیدهیم، شما را به سوی درست ترین انتخاب هدایت می کنیم.