سری بلولاین

پارکت لمینت فالکن سری بلولاین

پارکت لمینت فالکن سری بلولاین

پارکت فالکن از جمله پارکت لمینت آلمانی و با کیفیت است. این محصول رنگ ها و طرح های بسیار متنوع مات و براقی دارد. همین تنوع در طراحی و تولید است که این محصول را از سایر پارکت لمینت ها مجرا کرده است. این پارکت آلمانی مقاومت سایشی بالایی دارد. بنابراین برای همه ی کاربری ها قابل استفاده هستند. به طور کلی پارکت لمینت فالکن به سه دسته تقسیم می شود:

1.بلولاین وود: سری بلولاین طرحی الواری دارد. پارکت لمینت فالکن سری بلولاین وود شیاردار است. به این معنی که پس از اجرا نوارهایی بین تایل ها قابل مشاهده است. طرح های شیاردار بسیار زیبا هستند و طرفداران خاص خودشان را دارند. این محصول برای افرادی که به پارکت لمینت براق علاقه دارند گزینه ی مناسبی است. این محصول در 11 رنگ متنوع همه ی سلایق را پوشش می دهد.

2.سیلورلاین وود: سه کد از طرح های سری بولالین با طراحی جذاب در این سری قرار گرفته اند. به این شکل که نوارهای نقره ای رنگ از جنس آلومینیوم در یک طرف طولی تایل های پارکت وجود دارد. پس از اجرا این نوارهای زیبا که در واقع همان آلومینیوم به رنگ نقره ای هستند، بسیار خودنمایی می کنند. این سه کد شامل رنگهای قهوه ای تیره، کرم و قهوه ای روشن است، برای کسانی که مبلمان استیل و یا دکوراسیون با ترکیب رنگ نقره ای دارند، بسیار گزینه ی جذاب و منحصر به فردی است. این سه کد نیز نوعی پارکت براق هستند.

3.کوادرئیک: سری کوادرئیک بسیار جذاب و منحصر به فرد است. طرح های هندسی رنگی، گل های انتزاعی و ... از طرح های جذاب این محصول است. پارکت لمینت فالکن سری کوادرئیک برای دکوراسیون سنتی و حتی نئوکلاسیک مناسب است. این محصول نوعی پارکت مات است. برخی از طرح های این محصول سیاه سفید هستند.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 137.6 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.3 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر شیاردار
  • سطح پوشش هر بسته: 2.125 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: آلمان