پارکت لمینت واریو کلیک

پارکت لمینت واریو کلیک

پارکت واریو

پارکت واریو که ساخت شرکت ترکیه ای یلدیز می باشد، محصولی نوین در زمینه پارکت شیاردار و لمینت می باشد که از سال 1980 تا کنون در بازار عرضه می شود. این پارکت ترکیه ای، محبوبیت ویژه ای در بازار آسیا، اروپا و حتی آمریکا پیدا کرده است. علت موفقیت این نوع پارکت ها، کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب آنها است.

شرکت یلدیز که فعالیت خود را در زمینه تولید صنایع چوبی آغاز نمود، با بکار گیری از دانش روز دنیا، نوعی از پارکت را ارائه داده است که به عنوان پارکت ترکیه ای با برند پارکت واریو ترکیه در بازار معرفی شده است. در حال حاضر کارخانه یلدیز در فضایی بالغ بر 380 هزار متر مربع در کشور ترکیه مشغول فعالیت می باشد که به طور متوسط روزانه میزان 4200 متر مکعب از پارکت واریو را به بازار عرضه می کند و بازار بیش از 50 کشور مطرح دنیا را در دست گرفته است. با تاملی بر روی این دست آوردهای 40 ساله، می توان کیفیت و مرغوبیت محصولات را دلیل موفقیت این شرکت بر شمرد.

دسته بندی انواع پارکت واریو

این دسته از پارکت ها دارای تنوع مختلفی می باشند که در این قسمت بخش عمده ای را از این نوع پارکت ارائه می دهیم.

۱-  واریو مدل واریوکلیک

۲-  واریو مدل تراکلیک

۳-  واریو پریمیوم

۴-  واریو مدل پریمیوم متوسط

۵-  واریو مدل پریمیوم خیلی بزرگ

۶-  واریو مدل پریمیوم اکسترا

۷-  واریو مدل چوب

۸- واریو مدل اکسکلوسیو

هر کدام از این مدل ها، زیبایی های منحصر به فردی را دارند که می توان از همان زیبایی ها، کیفیت های مختلفی را نیز به دست آورد. در کشور ایران تایل های پارکت ترکیه ای واریو بسیار محبوب شده اند و این به دلیل استفاده از جنس چوب مرغوب و همچنین زیبایی های طبیعی مانند گره های چوبی در بین تایل ها می باشد. در واقع استفاده از این نوع پارکت خوب برای آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و بقیه فضاهای ساختمان و همچنین فضاهای اداری که از لحاظ رطوبت، مقاومت و همچنین بهداشت با همدیگر متفاوت هستند، زیبایی و راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهد.

پارکت ترکیه ای واریو، دوست دار محیط زیست

محیط زیست همواره به عنوان یکی از عوامل جدانشدنی از انسان ها بوده است و انسان ها هر چند که روحیه لطیف یا سنگ دلی داشته باشند، دوستدار محیط زیست هستند. با اینکه استفاده از تجهیزات و دکوراسیون چوبی در منزل، نوعی آسیب رساندن به محیط زیست و جنگل ها می باشد، اما باید به نحوه تولید پارکت ترکیه ای واریو، دقت ویژه ای داشته باشیم تا عدم آسیب رساندن به منابع طبیعی را بهتر درک کنیم. تکنولوژی ساخت پارکت های این شرکت، برگرفته از تکنولوژی MDF و HDF است که با استفاده از چوب های بازیافتی بهترین کیفیت و دوام را برای محصولات چوبی جدید، میسر می نمایند. پس می توان این نوع پارکت را به نوعی دوست دار محیط زیست برشمرد و استفاده کنندگان آن، به غیر از این که آسیبی به محیط زیست وارد نکرده اند، زیبایی های بسیار جالبی را برای محیط زندگی خود، مهیا کرده اند.