پارکت لمینت سری اکسکلوسیو

پارکت لمینت سری اکسکلوسیو

پارکت لمینت واریو کلیک تولید شده شرکت یلدیز ترکیه فعالیت خود را در سال ۱980 در زمینه تولید صنایع چوبی آغاز نمود و با گذشت نیم قرن فعالیت در زمینه طراحی و تولید پارکت لمینت، موفق به عرضه متنوع ترین برند اروپایی به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین پارکت لمینت ها در سطح دنیا می باشد.

واریو کلیک دارای تنوع زیادی به خصوص از نظر زیبایی نقوش پارکت می باشد. ویژگی ضد آنتی باکتریال بودن نیز از دیگر مزایای این پارکت می باشد. شرکت یلدیز نوع فرآیند تولید HDF را به گونه ای انتخاب کرده اند که تخته های تولیده شده فیبر فشرده دارای انتشار کمتر گاز فرمالدئید در محیط باشد.

پارکت واریوکلیک دارای سریها و مشخصات گوناگونی از جمله TerraClick, VarioClick, Premium, Wood, ... است که هر طیف مشتری با هر سلیقه ای را اقناع می نماید.

هر کدام از این مدل ها، زیبایی های منحصر به فردی را دارند که می توان از همان زیبایی ها، کیفیت های مختلفی را نیز به دست آورد. در کشور ایران تایل های پارکت ترکیه ای واریو بسیار محبوب شده اند و این به دلیل استفاده از جنس چوب مرغوب و همچنین زیبایی های طبیعی مانند گره های چوبی در بین تایل ها می باشد. در واقع استفاده از این نوع پارکت خوب برای آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و بقیه فضاهای ساختمان و همچنین فضاهای اداری که از لحاظ رطوبت، مقاومت و همچنین بهداشت با همدیگر متفاوت هستند، زیبایی و راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهد.

پارکت ترکیه ای واریو، دوست دار محیط زیست

محیط زیست همواره به عنوان یکی از عوامل جدانشدنی از انسان ها بوده است و انسان ها هر چند که روحیه لطیف یا سنگ دلی داشته باشند، دوستدار محیط زیست هستند. با اینکه استفاده از تجهیزات و دکوراسیون چوبی در منزل، نوعی آسیب رساندن به محیط زیست و جنگل ها می باشد، اما باید به نحوه تولید پارکت ترکیه ای واریو، دقت ویژه ای داشته باشیم تا عدم آسیب رساندن به منابع طبیعی را بهتر درک کنیم. تکنولوژی ساخت پارکت های این شرکت، برگرفته از تکنولوژی MDF و HDF است که با استفاده از چوب های بازیافتی بهترین کیفیت و دوام را برای محصولات چوبی جدید، میسر می نمایند. پس می توان این نوع پارکت را به نوعی دوست دار محیط زیست برشمرد و استفاده کنندگان آن، به غیر از این که آسیبی به محیط زیست وارد نکرده اند، زیبایی های بسیار جالبی را برای محیط زندگی خود، مهیا کرده اند.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120.3 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.2 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر شیاردار
  • سطح پوشش هر بسته: 1.85 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ترکیه