پرده زبرا سرمه دوزی

پرده زبرا سرمه دوزی

پرده زبرا سرمه دوزی پرده زبرای ساده ای است که طرح های گل روی آن با تکنیک سرمه دوزی دوخته شده است. این محصول دارای تنوع در رنگ و تنوع در طرح گل هاست. پرده زبرا سرمه دوزی نمای بسیار منحصر به فردی دارد. مناسب انواع خانه کلاسیک است. با مبلمان کاغذ دیواری کفپوش و ... قابلیت هماهنگ کردن دارد. رنگ بندی این محصول شامل انواع مختلف رنگ کرم و رنگ قهوه ای است. بنابراین اگر کرم و یا قهوه ای خاصی مد نظرتان است، به احتمال زیاد در این دسته میتوانید بیابید.

برخی از کدهای این محصول کدهایی هستند که با نخ های نقره ای و یا طلایی دوخته شده اند. همچنین در برخی طرح های آن پولک های ریزی دیده میشود که روی گل ها دوخته شده است. آیا به این سبک از طرح و نقش علاقه دارید؟ حتما از کدهای این محصول زیبا دیدن فرمایید. یکی از خصوصیات پرده زبرا شستشو و نگهداری آسان این محصول است. همچنین وزن سبک پرده زبرا از دیگر خصوصیات حائز اهمیت آن است. در برخی از کدهای این محصول گل های ریز با فرم دایره مانندی با هم ترکیب شده اند. این ترکیب ها بسیار چشم نواز هستند. در برخی دیگر گل های درشت بر روی چند ردیف از خطوط موازی پرده دوخته شده اند. این نوع از پرده سرمه دوزی مناسب اتاق خواب و پذیرایی یک خانه ی کلاسیک است.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران