پرده زبرا طرح چوب

پرده زبرا طرح چوب

پرده زبرا طرح چوب یکی از مدل های پرده زبرا ی دبل است. این نوع محصول ترکیبی از پارچه تور سفید با پارچه های تک رنگ با پس زمینه ای شبیه به بافت چوب است. می توان گفت این نوع پرده مناسب کاربری تجاری مسکونی و اداری است. طرح چوب همیشه برای همه ی کاربری ها مناسب است. اما این پرده بیشتر با فضاهایی به سبک مدرن همخوانی دارد. آیا به دنبال مدل زبرا اداری می گردید؟ این محصول کدهای متنوعی دارد که می توانید از بین آنها متناسب با دکوراسیون داخلی خود انتخاب نمایید.از دیگر خصوصیات این طرح سادگی آن است. بنابراین برای مکان های کوچک و یا فضاهایی که شلوغ است بسیار مناسب است.

قیمت پرده زبرا طرح چوب هم به نسبت بسیاری از مدل های پرده زبرا بسیار مناسب است. بنابراین اگر بودجه ی محدودی دارید این گزینه برای شما مناسب است. رنگ پرده زبرا اداری را با رنگ میز و ست اداری محل کار خود میتوانید هماهنگ کنید. با شنیدن پرده طرح چوب ممکن است فکر کنید که این پرده فقط رنگ بندی کرم قهوه ای دارد. اما در واقع این چنین نیست. این محصول کدهای رنگی متنوعی دارد. از رنگ آبی گرفته تا ،کرم، قهوه ای، طوسی، سفید و ... را در این محصول متنوع می توانید ببینید. این رنگ ها در واقع پس زمینه ای با طرح چوب و یا بافت ریزی شبیه به طرح چوب دارند.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران