پرده زبرا پلیسه گلدار

پرده زبرا پلیسه گلدار

پرده زبرا پلیسه گلدار نوعی پرطرفدار و جذاب از پرده زبرا است. این نوع محصول علاوه بر پلیسه ای بودن طرح های گل و ترکیب رنگ های بسیار خاص و جذابی دارد. این نوع پرده با اینکه نوعی پرده پلیسه ای است، به راحتی می توانید در مواقع لزوم به طور کامل آن را در بالا همانند پرده کرکره جمع کنید. اینگونه می توانید از حداکثر نور استفاه کنید. علاه بر آن بدون اینکه پرده را به طور کامل جمع کنید می توانید بین 10 تا 50 درصد نور را به شکل دستی تنظیم نمایید. این خاصیت منحصر به فرد پرده زبرا است. پرده زبرا دوام و طول عمر بسیار بالایی دارد که آن را از پرده های معمولی متمایز کرده است. 

این نوع از پرده به علت طرح های گلداری که دارد مناسب خانه های مسکونی است. مخصوصا برای پذیرایی یک خانه ی کلاسیک کدهای جذابی دارد. از دیگر کاربرد های این دسته از پرده برای آرایشگاه های زنانه، مزون های لباس و کاربری هایی که گل های رو پرده با آنها همخوانی داشته باشد. آیا به دنبال پرده زبرا طرح دار هستید؟ حتما از کدای این محصول دیدن کنید. پرده زبرا پلیسه گلدار نمای منحصر به فردی هم دارد که فضای شما را تغییر محسوسی خواهد داد. رنگ بندی این محصول هم متنوع است.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران