پرده زبرا چاپی

پرده زبرا چاپی

پرده زبرا چاپی از انواع پرده زبرا است. این محصول گاهی با نام پرده زبرا تصویری هم شناخته می شود. تنوع رنگ و طرح در این سری محصول پرده تصویری بی نظیر است. از نکات مثبت این محصول کیفیت بسیار بالای چاپ طرح ها است. ثابت بودن رنگ این نوع از پرده هم از دیگر نکات مثبت سری چاپی است. پرده چاپی از سری مدل پردهای زبرا آشپزخانه است. آیا در محصول پرده چاپی به دنبال پردهای فانتزی آشپزخانه زبرا می گردید؟ حتما از کدهای این محصول دیدن کنید.این پرده برای پذیرایی و اتاق خواب هم می تواند مناسب باشد و به محیط شما نشاط می بخشد.

این مدل پردهای فانتزی به دلیل طرح های گل شاد و خوشرنگی که دارند مناسب آشپزخانه هستند. زبرا فضای آشپزخانه باید زنده و شاداب باشد تا میل به غذا را زیاد کند. از طرفی دیگر زمینه این پرده ها سفید است. برای آشپزخانه بهتر است از پرده سفید استفاده شود تا حس تمیزی را القا کند. از این رو سری چاپی از مدل پردهای جدید آشپزخانه زبرا است. پرده سبز از جمله رنگ های بسیار مهم در دکوراسیون خانه است. زیرا حس زندگی می بخشد. حتی اگر به میزان کم هم استفاده شود باز هم اثر بخشی مورد نیاز را دارد. در بسیاری از کدهای این محصول رنگ سبز شاخ و برگ گل ها دیده می شود.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران