پرده زبرا کودک و نوجوان

پرده زبرا کودک و نوجوان

پرده زبرا کودک و نوجوان از انواع پرده زبرا دوبل است. پرده کودک و نوجوان از جمله پرده های بسیار زیبا و همه پسند است. رنگ بندی این محصول بسیار شاد و متنوع است. انواع طرح های رنگی را در این محصول می توانید بیابید. این محصول بیشتر برای پرده کودک مورد استفاده قرار می گیرد. اما کدهایی مناسب نوجوانان هم دارد. کدهایی که برای نوجوانان مناسب می باشد طرح های جالبی دارد. برای مثال کدی با طرح لیوان چای و نسکافه دارد که برای نوجوانان جذاب است. کد دیگری که مورد پسند نوجوان دختر شما است، طرحی با گل های ساقه دار بسیار زیبا و خوشرنگ است. از جمله طرح های پسرانه مناسب کودک و نوجوان این محصول طرح ماشین است.

 از آنجا که تنظیم نور در اتاق کودک بسیار حائز اهمیت است، پرده زبرا با قابلیت تنظیم نور بهترین گزینه است. همچنین با ایجاد سایه روشن می توانید علاوه بر گرفتن نور و انرژی، از نور مستقیم و آزار دهنده تابستان جلوگیری کنید. بنابراین کودکان شما می توانند آسایش کافی از این جهت داشته باشند. از طرح های کودکانه این محصول می توان به طرح حیوانات مختلف اشاره کرد. طرح هایی با زمینه قلب به رنگ های متنوع در این محصول یافته می شود. طرح شخصیت های کارتونی، طرح ماهی و دریا، طرح ستاره و ... از دیگر طرح های زیبای این دسته از پرده زبرا است.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران