پرده زبرا گلدوزی

پرده زبرا گلدوزی

پرده زبرا گلدوزی شده از انواع پرده زبرا دبل است. این پرده از پر طرفدارترین طرح های پرده زبرا برای خانواده هاست. پرده زبرا گلدوزی شده کیفیت بسیار بالایی دارد و مناسب همه ی قسمت های خانه است. بنابراین برای سالن پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه می توانید از این پرده استفاده کنید. از آنجایی که گلدوزی روی پرده عملیات هزینه بری است، قیمت این پرده مقداری بالا به نظر می رسد. اما با توجه به زیبایی و جلوه و دوامی که دارد مقرون به صرفه است. اکثر طرح های گلدار این پرده گل های طبیعی با شاخ و برگ است. برخی از کدهای آن هم تک گل هستند که با فاصله از همدیگر قرار گرفته اند.

رنگ ها بسیار جذاب و متنوعی در این محصول موجود است. از رنگ های خواب و آرام گرفته تا رنگ های شارپ و جیغ در کدهای این محصول زیبا یافته می شود. رنگ کرم، قهوه ای، خردلی، قرمز، آبی و ... از جمله رنگ بندی این آلبوم زیبا است. کدهایی مربوط پرده سیاه و سفید گلدوزی شده بسیار جذابی در این محصول وجود دارد. پیشنهاد میکنیم این محصول را از دست ندهید و تمامی عکس های آن را به دقت مشاهده کنید. پرده سبز آبی از جمله رنگ های کمیابی است که در این محصول دیده می شود.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران