پوستر دیواری سه بعدی طرح گل

پوستر دیواری و سقفی
  • نوع کاغذ: قابل شست و شو
  • جنس کاغذ: پی وی سی PVC
  • قابلیت: مقاوم در برابر تابش آفتاب
  • عرض کاغذ دیواری: طبق سفارش
  • طول کاغذ دیواری: طبق سفارش
  • سطح پوشش: بر اساس سفارش
  • رنگ: بر اساس سفارش
  • کاربرد: مسکونی، تجاری، اداری
  • کشور سازنده: ایران
  • شرایط خرید: تماس

امروزه از تکنیک های زیادی برای تزئین نمودن دیوار مکان های مختلف استفاده می کنند. استفاده از پوستر دیواری سه بعدی از بهترین تکنیک ها برای ایجاد فضای منحصر به فرد در هر محیط است.

با توجه به پیشرفت بشر در زمینه چاپ، پوسترهای سه بعدی نیز در طرح های مختلفی چاپ و روانه بازار می شوند. پوستر های دیواری سه بعدی در طرح ها و رنگ های مختلف و با تکنیک های بسیار پیشرفته ای تولید می گردند.

پوستر های دیواری سه بعدی برخلاف کاغذ دیواری سه بعدی در سایز های مشخصی تولید می شوند. کاغذهای دیواری سه بعدی را معمولاً به صورت رول در بازار سفارش می دهند در حالی که معیار سفارش برای پوستر دیواری سه بعدی متر است.

استفاده از دیوارپوش سه بعدی باعث می شود که فضای یک اتاق، دنج تر و صمیمی تر نشان داده شود. همچنین دیوارپوش های سه بعدی که در آن ها از رنگ های روشن استفاده شود فضا را بزرگتر نشان می دهد.

موارد استفاده از پوستر های سه بعدی دیواری

همانطور که گفتیم برای مکان های مختلفی از پوستر های دیواری سه بعدی استفاده می کنند. استفاده از پوستر دیواری سه بعدی به نوع طرح آن بستگی دارد که باید متناسب با مکان مورد نظر طراحی شده باشد.

برای پوستر دیواری سه بعدی اتاق خواب باید سراغ طرح هایی برویم که علاوه بر جذابیتی که به اتاق می بخشند باعث ایجاد حس آرامش در افراد شوند. بدین جهت برای پوستر دیواری سه بعدی اتاق خواب می توانیم از پوستر دیواری سه بعدی طبیعت استفاده کنیم. استفاده از پوستر دیواری سه بعدی طبیعت که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد.

با توجه به اینکه پوستر دیواری سه بعدی کاملاً قابل شستشو است، می توانیم در محیط آشپزخانه نیز از آن استفاده نماییم. محیط آشپزخانه معمولاً با کابینت و یا دیگر وسایل آشپزخانه محصور شده است اما هر قدر که بتوانیم از اندک فضا های این محیط برای تزئین استفاده کنیم به جذابیت آن کمک بیشتری نموده ایم.

یکی دیگر از موارد استفاده از پوستر دیواری سه بعدی منظره، ایجاد پوشش دیوار در اتاق کودک است. البته برای پوستر سه بعدی اتاق خواب کودک باید از مناظر طبیعی استفاده کنیم که کاملاً به ذوق و سلیقه کودکانه نزدیک باشد.

پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک باید از نظر روانشناسی کودک، کاملاً به سلیقه کودکانه نزدیک باشد. استفاده از طرح های جذاب و کودکانه در پوستر سه بعدی کودک می تواند دیوار اتاق کودک را کاملاً جذاب نماید. همچنین استفاده از تصاویر شبیه سازی شده حیوانات بر روی پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک می تواند در افزایش روحیه کودک بسیار موثر باشد.

از نظر تغییر پذیری نیز معمولاً یکی از راه های بازسازی دکوراسیون منازل، تغییر پوستر دیواری آن می باشد.

قیمت پوستر دیواری سه بعدی

از مهم ترین عوامل در انتخاب یک پوستر دیواری سه بعدی قیمت آن می باشد. قیمت پوستر دیواری سه بعدی می تواند با توجه به عوامل متعددی متغیر باشد. از مهم ترین این عوامل می تواند به سایز پوستر دیواری سه بعدی اشاره کرد. هر اندازه که سایز این محصول کوچک تر باشد یک پوستر دیواری ارزان تر نصیب شما خواهد شد. طرح استفاده شده بر روی پوستر دیواری سه بعدی نیز می تواند در قیمت آن تاثیر گذار باشد. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پوستر دیواری، ضخامت و جنس کاغذ استفاده گردیده جهت تولید آن است. طبیعتا هر چقدر جنس کاغذ استفاده شده بهتر باشد و از کاغذ ضخیم تری استفاده گردد، قیمت پوسترهای دیواری سه بعدی بالاتر رفته و البته کیفیت و طول عمر آن نیز بهبود خواهد یافت.

برای خرید هر محصولی قیمت عامل مهمی است. اگر قصد خرید پوستر دیواری سه بعدی ارزان دارید حتما به کیفیت ساخت آن توجه بسیاری بکنید. بسیاری از شرکت ها به دلیل کیفیت پایین برخی از پوستر های سه بعدی، آن ها را با قیمت ارزان تر به فروش می رسانند.

 یک دیوارپوش سه بعدی ارزان و بی کیفیت به زودی شما را با مشکلات زیادی رو به رو می کند.

شرکت فرتاک در زمینه خرید بهترین پوستر با مناسب ترین قیمت یاری بخش شما خواهد بود.