چمن مصنوعی تزئینی

مشخصات محصول

عرض رول: 2 متر
ارتفاع پایل چمن: 8، 10، 13، 15، 18، 20، 25، 30، 35، 40 و 45 میلیمتر
جنس الیاف: منوفلامنت
سطح پوشش هر رول: 50 متر مربع
کشور سازنده: ایران

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به محصول چمن مصنوعی تزئینی هستید یا برای خرید این محصول با سوالات زیادی مواجه هستید حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

چمن مصنوعی یک محصول غیر طبیعی ساخته دست بشر است. چمن مصنوعی در مکانهایی به کار برده می شود که امکان اجرا و یا نگهداری صحیح و طولانی مدت از چمن طبیعی وجود ندارد. در شهرهای شمالی کشورمان به دلیل حجم زیاد بارندگی کاربرد چمن مصنوعی باعث می گردد تا مشکلاتی رشد یا نگهداری از چمن طبیعی کاهش یابد. در بسیاری دیگر از مناطق کشورمان که با طبیعت خشک تری مواجه هستند نیز از چمن های مصنوعی برای مواردی مانند سالن های ورزشی، پارک ها و پوشش مناظر داخلی یا خارجی خانه یا محیط کار و... استفاده می گردند.

استفاده از چمن مصنوعی می تواند مزایای بسیاری را به دنبال داشته باشد. حذف و کاهش هزینه های آماده سازی زمین و هزینه کاشت و نگهداری برای چمن مصنوعی باعث استقبال بسیار زیاد از این تکنولوژی شده است. از چمن های مصنوعی می توانیم به صورت دائمی استفاده کنیم در حالی که چمن های طبیعی عمر محدودی دارند. یکنواختی سطح این چمن ها و همچنین مقاومت بسیار بالا در برابر عواملی مانند حرکات فیزیکی بازیکنان باعث شده تا روز به روز استفاده از آن ها گسترده تر شود.

چمن تزیینی شامل انواع چمن های مصنوعی جهت استفاده برای مکانهای متفاوتی مناسب هستند. خرید چمن مصنوعی برای بالکن ، قیمت چمن مصنوعی برای تراس ، قیمت چمن مصنوعی برای حیاط و تزیین بالکن با چمن مصنوعی ، قیمت چمن مصنوعی پشت بام از جمله مواردی هستند که در رابطه با این محصول قابل بررسی هستند. ضخامت كمتر و لطافت بیشتر پوشش‌های مذكور، كاربرد چنین چمن‌هایی را در اماکن كوچك و كاربردهای غیر حرفه ای موجب گشته است. این چمنها را میتوان در مکانهای گوناگونی مثل پشت بامها، حیاط و باغها، تراس های ساختمانها، مهد کودک ها و سایر کاربری های مشابه استفاده نمود.

جهت خرید چمن مصنوعی ارزان و با کیفیت حتماً باید به ویژگی های این چمن برای استفاده در محیط مورد نظر توجه نماییم. چمنهای مصنوعی دارای بلندی پرز، تراکم، رنگ الیاف و ابعاد رول گوناگونی هستند. بر این اساس چمن مصنوعی قیمت های متنوعی دارد. جهت خرید چمن مصنوعی و کنترل قیمت چمن مصنوعی میتوانید به سایت شرکت فرتاک مراجعه فرمایید. بهترین قیمت چمن مصنوعی ارزان و چمن مصنوعی تزئینی را از ما استعلام نمایید. شرکت فرتاک با چندین سال تجربه در فروش چمن مصنوعی و نصب چمن مصنوعی مشاور شما در امر خرید این محصول خواهد بود.