کاغذ دیواری ساده و پتینه

کاغذ دیواری ساده و پتینه

کاغذ دیواری مدرن اکثرا طرح هایی با اشکال هندسی یا انتزاعی هستند. از ترکیب طرح های ساده و تکرار یک طرح کلی بصورت مدولار و یا ترکیبی از عناصر فانتزی با پشت زمینه های خلوت و ساده ایجاد می گردند. این ترکیب ها گاهی دارای اختلاف رنگ شدید و آشکار و در برخی دیگر یکنواخت و با استفاده از ترکیب رنگهایی کاملا نزدیک به هم و یا هم خانواده است.

کاغذ دیواری های ساده و پتینه نوعی از کاغذ دیواری هستند که به صورت واحد و یا ترکیب با انواع کاغذ دیواری طرحدار استفاده می گردند. تنوع بافت و رنگ در این کاغذها بسیار متنوع بوده و این امر باعث می گردد که در طراحی فضا، دست طراحان بسیار باز باشد. این کاغذ ها همچنین میتوانند جایگزین مناسب و خاصی بجای رنگ باشند.

این سبک از کاغذ دیواری ها جهت استفاده در محیطهای اداری و تجاری بسیار پرکاربرد و مناسب هستند. همچنین از ترکیب رنگ آنها در محیطهای منازل مدرن و امروزی نیز بسیار استفاده می گردد. تنوع بافت و طرحهای مبهم در این نوع کاغذها می تواند ترکیبهای متفاوت و جذابی از طرح و رنگ ایجاد نماید که برای بیننده انعکاس اتفاقی جذاب باشد.

جنس کاغذها غالبا در جنسهای پی وی سی و نانوون تولید می گردند که هرکدام جذابیتها و مشخصات فنی خاص خود را دارند. سلایق مشتریان نیز در این زمینه می تواند منجر به انتخاب های متفقاوتی گردد، چرا که جنس کاغذ در حوه نمایش آن تاثیر می گذارد. همچنین میزان برجستگی طرحها و یا ساده بودن کاغذ، براق بودن یا نبودن و بافت کاغذ می تواند در جلب مشتری نقش متفاوتی بازی نماید.

کاغذ دیواری های مدرن امروزه در منازل متناسب با دکوراسیون مدرن و همچنین اماکن اداری و تجاری استفاده های زیادی دارند و قابلیتهایی همچون قابل شستشو بودن و مقاومت در برابر تغییر رنگ به کاربرد آنها برتری های خاصی بخشیده است.