کفپوش آرتا

کفپوش آرتا
  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 20 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 2 و 3 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 4.32 و 3.12 متر مربع
  • کشور سازنده: ایران

گروه صنعتی آرتا، یکی از شرکت هایی است که با تلاش بی وقفه از سال 1359 تا کنون توانسته است تا محصولات مختلفی در عرصه تولیدات صنایع نساجی و چوبی روانه بازار نماید. گروه صنعتی آرتا، افتخار دارد  که اولین گروه صنعتی در ایران است که محصول پارکت و دیگر محصولات را مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید می نماید.

استفاده از کفپوش می تواند فضای دلنشینی را برای تجربه گذراندن اوقاتی خوش و آرامش بخش در کنار اعضای خانواده برایتان به ارمغان بیاورد؛ اما یک انتخاب خوب، با توجه به تنوع گسترده ای که در برند، قیمت و کیفیت کفپوش ها وجود دارد، کار دشواری به نظر می رسد. در ادامه این مطلب قصد داریم به شما کفپوشی را معرفی کنیم که می تواند برای کفپوش خانه مسکونی، یک انتخاب خوب محسوب شود.

کفپوش آرتا

شاید این ذهنیت را داشته باشید که کفپوش هایی با برند خارجی از کیفیت بهتری برخوردار هستند؛ اما کفپوش لمینت آرتا، کفپوشی با برند ایرانی است که از نظر کیفیت به خوبی با برندهای خارجی قابل قیاس است.

 ایرانی بودن این نوع کفپوش باعث شده است تا قیمت کفپوش آرتا نسبت به برندهای خارجی، قیمت پایین تری داشته باشد و زمانیکه متراژ زیادی را بخواهید با استفاده از این نوع کفپوش، پوشش دهید، می تواند به اندازه چشمگیری در هزینه های شما صرفه جویی کند و  از این گذشته، کفپوش آرتا دارای گارانتی است تا کیفیت این نوع کفپوش به خوبی تضمین شود.

یکی از عواملی که در قیمت کفپوش تاثیرگذار است، متراژ سطح کف است که می خواهید با این نوع کفپوش، پوشش دهید. هر چقدر متراژ بیشتر باشد، قیمت نیز بالاتر می رود، هر چند استفاده از این کفپوش، بجای کفپوش های خارجی می تواند بسیار ارزانتر تمام شود.

یکی دیگر از عاملی که موجب ایجاد هزینه در هنگام خرید کفپوش می شود، هزینه نصب آن است. کفپوش بایستی بوسیله چسبهای مخصوصی به زمین چسبانده شود که البته همین موضوع به بحث زیرسازی و یکنواخت بودن کف اهمیت می بخشد.

تا به اینجا گفتیم که کفپوش آرتا از نظر کیفیت و قیمت، برای استفاده به عنوان کفپوش خانه، می تواند یک انتخاب خوب باشد. برای اینکه شما را بیشتر با این نوع کفپوش آشنا کنیم، در ادامه به معرفی کفپوش آرتا می پردازیم.

معرفی کفپوش آرتا

کفپوش آرتا نسل جدیدی از کفپوش های PVC محسوب می شود. اگر با کفپوش پی وی سی آشنایی ندارید، ما به شما این نوع از کفپوش ها را به طور مختصر معرفی کردیم. کفپوش های PVC، کفپوش هایی از جنس پلاستیک می باشند که ویژگی برجسته آن، ضد آب بودن آن است.

نوبت به معرفی بیشتر کفپوش آرتا می رسد. کفپوش آرتا، کفپوشی است که از پلیمریزاسیون نفت خام وگاز کلر ساخته شده است و معمولا به صورت کفپوش تایل در بازار به فروش می رسد. کفپوش آرتا از سه لایه تشکیل شده است که به همدیگر پرس شدند:

اولین لایه کفپوش آرتا، با اینکه ضخامتی در حد میکرومتر دارد، با هدف مقاومت در برابر خراش و سابیدگی در این نوع کفپوش استفاده شده است. ناگفته پیداست که هر چقدر میزان ضخامت این لایه بیشتر باشد، خیالتان از بابت احتمال خط و خش و همینطور سایش راحتتر است.

لایه دوم، همان لایه ای است که طرح کفپوش را مشخص می کند و انتخاب های زیادی را در اختیارتان قرار می دهد. طیف گسترده در طرح و رنگ این لایه از کفپوش آرتا، باعث شده تا حتی اگر سخت پسند هم هستید، بتوانید کفپوش آرتا را مطابق با سلیقه تان انتخاب کنید.

سومین لایه، ضخیم ترین لایه کفپوش آرتا محسوب می شود که وظیفه دارد تا فشار حاصل از گام های شما را تحمل کند.

شرکت فرتاک میتواند در خرید کفپوش آرتا به عنوان کفپوشی باکیفیت و قیمت مناسب بهترین مشاور شما باشد.