کفپوش بِست

بنر کفپوش The Best
  • طول تایل: 91.44 سانتیمتر
  • عرض تایل: 15.24 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 2 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 3.34 متر مربع
  • کشور سازنده: ایران

کفپوش بست ، کفپوشی باکیفیت در میان انواع کفپوش های ساختمانی با نام و برند کفپوش پی وی سی بست است که با تکیه بر دانش و تجربه، خدمات فروش و نصب انواع کفپوش ارزان قیمت و باکیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. کفپوش های این مجموعه خدماتی و صنعتی از جمله کفپوش بست از بهترین و مدرن ترین مواد تهیه شده اند که علاوه بر زیبایی، دوام و استحکام را برای کف ساختمان به ارمغان می آورند.

آشنایی با کفپوش PVC و مزیت های آن

این مدل کفپوش ها از جنس پلی وینیل کلراید ساخته شده اند که یک ماده بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است و به دلیل خواص و ویژگی های منحصر به فردی که دارد اخیراً مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و طراحان دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی و سایر ساختمان ها قرار گرفته است.

کفپوشهای PVC دارای قابلیت شستشو بوده و در برابر حریق و تردد، مقاومت بالایی دارند. استفاده از کفپوش پی وی سی برای کف خانه ها، ساختمان های اداری و … توصیه می شود.

کفپوش های PVC که در مجموعه کفپوش بست با نام تجاری کفپوش The Best ارائه می شوند به صورت کفپوش تایل به فرم مستطیلی شکل همانند پارکت تولید گردیده و دارای سطح ناهموار و دارای بافتی همانند چوب بوده که این عامل علاوه بر زیبایی ظاهری، مانع از سر خوردن افراد و وسایل می شود. این کفپوشها همچنین دارای لایه پوششی در سطح رویی خود هستند که باعث ایجاد مقاومت بیشتر آنها در برابر ضربه و سایش می گردد.

از ویژگی ها و مشخصات دیگر این نوع کفپوش ها، عایق حرارتی و صوتی بودن آنها در کف ساختمان است. به همین دلایل است که ما نصب این نوع متریال را به عنوان کفپوش خانه یا محل کار به شما پیشنهاد می کنیم.