کفپوش پارتاک

کفپوش پارتاک
  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 18 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 2 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 3.88 متر مربع
  • کشور سازنده: ایران

شرکت پارتاک، مجموعه ای معتبر و متخصص در زمینه ارائه انواع کفپوش های ساختمانی با نام و برند کفپوش پارتاک است که با تکیه بر دانش و تجربه، خدمات فروش و نصب، انواع کفپوش ارزان قیمت و باکیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. کفپوش های این مجموعه خدماتی و صنعتی از جمله کفپوش پارتاک کد DP-13 از بهترین و مدرن ترین مواد تهیه شده اند که علاوه بر زیبایی، دوام و استحکام را برای کف ساختمان به ارمغان می آورند.

کفپوش PVC چیست و چه مزیت هایی دارد؟

این مدل کفپوش ها از جنس پلی وینیل کلراید ساخته شده اند که یک ماده بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است و به دلیل خواص و ویژگی های منحصر به فردی که دارد اخیراً مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و طراحان دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی و سایر ساختمان ها قرار گرفته است.

انواع کفپوش PVC دارای قابلیت شستشو بوده و در برابر حریق، مقاومت بالایی دارند. استفاده از این نوع مصالح برای کف خانه ها، ساختمان های اداری و ... توصیه می شود.

کفپوش های PVC که در مجموعه کفپوش پارتاک ارائه می شوند به صورت کفپوش تایل به فرم مستطیلی شکل همانند پارکت تولید گردیده و دارای سطح ناهموار و دارای راههایی همانند چوب بوده که این عامل علاوه بر زیبایی ظاهری، از سر خوردن افراد و وسایل نیز جلوگیری می کند. این کفپوشها همچنین دارای لایه پوششی در سطح رویی خود هستند که باعث ایجاد مقاومت بیشتر آنها در برابر ضربه و سایش می گردد.

از ویژگی های دیگر این نوع کفپوش ها، عایق حرارتی و صوتی بودن آنها است. به همین دلایل است که ما نصب این نوع متریال را به عنوان کفپوش خانه یا محل کار به شما پیشنهاد می کنیم.