کفپوش پارتاک

کفپوش پارتاک
 • طول تایل: 120 سانتیمتر
 • عرض تایل: 18 سانتیمتر
 • ضخامت هر تایل: 2 میلیمتر
 • سطح پوشش هر بسته: 3.88 متر مربع
 • کشور سازنده: ایران

کفپوش اکو فلور

کفپوش اکو فلور از جنس پی وی سی است و از این رو مقاومت خوبی در سایر محیط‌ها از خود در برابر تنش‌های محیطی نشان می‌دهد. یکی از برتری‌هایی که کفپوش اکو فلور نسبت به اکثر دیگر برند‌های تولید‌کننده کفپوش دارد این است که از به‌روزترین ماشین‌ها و تجهیزات برای تولید کفپوش اکو فلور استفاده می‌شود و از این رو دارای کیفیت مناسبی نیز است و شما می‌توانید با خیال راحت با توجه به نیازی که به کفپوش دارید روی کفپوش اکو فلور حساب باز کنید.

کفپوش اکو فلور از نظر ابعاد و برخی از مشخصه‌های فنی دارای ضخامت 2 میلی‌متر، 120 سانتی‌متر طول و 18 سانتی‌متر عرض است. این کفپوش در دو نوع معمولی و پشت چسب دار تولید می شود. خرید کفپوش پشت چسب دار باعث می شود تا شما بتوانید هزینه های اجرای کفپوش خود را تا حد امکان پایین بیاورید و جهت نصب نیاز زیادی به نصاب نداشته باشید. کفپوش های پشت چسب دار دارای یک لایه چسب دو طرفه در پشت خود هستند. شما می‌توانید از انواع رنگ‌ها و طرح‌های کفپوش اکو فلور برای کفپوشی بستر مدنظر خود استفاده کنید. در واقع با توجه به تنوعی که در کفپوش اکو فلور وجود دارد، شما می‌توانید با هر نوع سلیقه و گرایشی که دارید بهترین طرح‌ها و نقش‌ها را برای مصرف خود انتخاب کنید.

ویژگی‌های کفپوش اکو فلور چیست؟

برخی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های کفپوش اکو فلور عبارت است از:

 • شستشو راحت و نظافت آسان
 • مقاوم بودن در برابر حرارت و دمای بالا
 • جذب‌کننده صدا یا همان قابلیت آکوستیک بودن
 • مقاوم در برابر ضربه و خط‌وخش
 • مقاوم در برابر سایش
 • مقاوم در برابر آب
 • و ...

شستشو راحت و نظافت آسان کفپوش اکو فلور

یکی از اصلی‌ترین و یا شاید مهم‌ترین قابلیت‌های کفپوش اکو فلور برای منازل قابلیت شستشو راحت و نظافت آسان است. شما می‌توانید در صورت جرم گرفتگی و کثیفی کفپوش اکو فلور با استفاده از شوینده‌های استاندارد اقدام به تمیزی آن کنید.

مقاوم بودن در برابر حرارت و دمای بالا

یکی از ویژگی‌هایی که اکثر کفپوش‌های جدید آن را دارا هستند، عبارت است از مقاوم بودن در برابر حرارت و دمای بالا. کفپوش اکو فلور نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد و به خوبی می‌توان بر روی این ویژگی آن حساب باز کرد. این ویژگی از آن جهت کاربرد دارد که در برخی از مواقع مانند، ریختن آتش بر روی کفپوش اکو فلور و یا ریختن سیگار بر روی آن احتمال آسیب‌دیدگی کفپوش وجود دارد، ولی با توجه به چنین قابلیتی کمترین آسیب ممکن به آن وارد می‌شود.

جذب‌کننده صدا یا همان قابلیت آکوستیک بودن

یکی از به‌روزترین قابلیت‌های کفپوش‌ها، قابلیت آکوستیک بودن آن‌ها است. در واقع هنگامی که از قابلیت آکوستیک بودن کفپوش اکو فلور صحبت می‌کنیم، اشاره به این مورد داریم که شما می‌توانید به راحتی بر روی چنین کفپوش‌هایی قدم بگذارید بدون آنکه صدای مزاحمی ایجاد شود. قطعاً چنین ویژگی برای محیط‌های پر رفت‌وآمد و یا حتی برای حفظ آرامش محیط کار و یا خانه مناسب است.

مقاوم در برابر ضربه و خط ‌وخش

برخورد اجسام مختلف با کفپوش جز متداول‌ترین اتفاق‌ها به حساب می‌آید؛ بنابراین با توجه به این نکته شایسته است تا شما برنامه‌ای برای پیشگیری از هزینه‌های تعمیر و یا تعویض ناشی از برخورد اجسام با کفپوش را داشته باشید. از این رو شما می‌توانید با استفاده از کفپوش اکو فلور خیال خودتان را از این بابت آسوده کنید.

خرید کفپوش اکو فلور

شما برای خرید کفپوش اکو فلور طرح‌ها و همچنین رنگ‌های زیادی را در دسترس دارید و از این رو می‌توانید باسلیقه منحصر به خودتان از این کفپوش استفاده کنید. برای خرید کفپوش اکو فلور نیاز است تا قبل از خرید به خوبی تحقیقات داشته باشید و نیاز خود را به خوبی به مشخص کنید تا بعد از خرید کفپوش اکو فلور دچار پشیمانی نشوید و از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشید.

شما می‌توانید برای خرید کفپوش اکو فلور از مشاوران ما مشاوره دریافت نمایید تا اطلاعات تخصصی و مهمی را برای خرید این محصول در دسترس شما قرار دهند.

قیمت کفپوش اکو فلور

قیمت کفپوش اکو فلور برگرفته از موارد مختلفی است و در بازه زمانی‌های مختلف با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه متغیر است. شما می‌توانید در سایت ما قیمت کفپوش اکو فلور را در بخش اطلاعات محصول مشاهده کنید و بر اساس قیمت موجود بودجه‌ای را برای کفپوش کردن محیط مدنظرتان در نظر بگیرید. قیمت کفپوش اکو فلور نسبت به ویژگی‌ها و خصوصیات مثبتی که دارد، دارای ارزش‌افزوده است.