کاغذ دیواری کندی لند Candy land

آلبوم کاغذ دیواری کندی لند از آلبوم های جدید بازار است.  آلبوم کاغذ دیواری کندی لند شامل طرح های زیبایی است که برای اتاق کودکانتان می توانید از آنها استفاده نمایید. این طرح ها با دقت بسیاری طراحی و تولید شده اند. به همین علت سلایق بسیاری از کودکان را پوشش داده می شود. کدهای آلبوم کاغذ دیواری کندی لند را می توانید در ترکیب با سایر کدها اجرا نمایید. همچنین می توانید کل اتاق را با آلبوم کاغذ دیواری کندی لند از یک کد بپوشانید. حتما برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک خود با خود آنها مشورت نمایید. زیرا سلایق آنها با ما متفاوت است. اگر کاغذ دیواری اتاق کودک را با مشورت خودشان خریداری نمایید، همیشه از دکوراسیون اتاق خوابشان لذت خواهند برد.

آلبوم کاغذ دیواری کندی لند

آلبوم کاغذ دیواری کندی لند یک آلبوم کاغذ دیواری چینی است. کاغذ های این محصول از جنس نانوون است و کیفیت بسیار بالایی نیز دارند. علاوه بر آن کاغذ دیواری نانوون یک نوع کاغذ دیواری قابل شستشو است. قابل شستشو بودن کاغذ دیواری یکی از آیتم های اصلی و مهم برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک است. دلیل این موضوع نیز بسیار واضح است. کاغذ دیواری اتاق کودک بیشتر در معرض کثیف شدن است. بنابراین حتما این محصول را از آلبوم های کاغذ دیواری قابل شستشو انتخاب نمایید. آلبوم کاغذ دیواری کندی لند طرح های بسیار زیبا و متنوعی دارد. به شما پیشنهاد می کنیم حتما از همه ی کدهای آلبوم کاغذ دیواری کندی لند دیدن نمایید. طرح کشتی، طرح حیوانات، طرح های ساده و ... را میتوانید در این آلبوم کاغذ دیواری زیبا مشاهده نمایید. همچنین کدهایی با طرح کیتی که بسیار پر طرفدار هستند نیز در آلبوم کاغذ دیواری کندی لند دیده می شود. کاغذ دیواری راه راه، کاغذ دیواری با طرح بالن، کاغذ دیواری با طرح قلب و متنوع ترین طرح ها را در آلبوم کاغذ دیواری کندی لند می توانید مشاهده نمایید. رنگ های کاغذ دیواری کندی لند شاد و عین حال ملیح است. رنگهای شاد و ملیح علاوه بر اینکه رنگ و آبی زیبا به اتاق کودکتان می بخشد، ارامش بخش نیز هستند. بنابراین بر سلامت روانی کودکانتان نیز تاثیر مثبتی خواهند گذاشت.

همه ی کدهای آلبوم کاغذ دیواری کندی لند را در سایت فرتاک مشاهده نمایید. علاوه بر آن انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با طرح های متنوع را در سایت و شوروم فرتاک موجود است. همچنین اگر ساکن تهران هستید می توانید با مراجعه ی حضوری به شوروم فرتاک واقع در غرب تهران، می توانید از تمام محصولات کاغذ دیواری جدید دیدن نمایید. قیمت کاغذ دیواری مورد نظر را نیز می توانید به صورت به روز شده در سایت دکواسیون داخلی فرتاک مشاهده نمایید. برای خرید کاغذ دیواری از طریق ارتباط تلفنی با واتس آپ بخش فروش نیز می توانید اقدام نمایید. همچنین می توانید از همکاران ما در بخش فروش و طراحی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب نیز کمک بگیرید. ما سعی نموده ایم تا تمام مسیر ها را برای راحتی و رضایت شما فراهم نماییم. با فرتاک رویاهایتان را محقق سازید.

آلبوم کاغذ دیواری کندی لند

مشخصات محصول

  • نوع کاغذ: قابل شست و شو
  • جنس کاغذ: نانوون Non Woven
  • قابلیت: مقاوم در برابر تابش آفتاب
  • عرض کاغذ دیواری: 53 سانتیمتر
  • طول کاغذ دیواری: 10 متر
  • سطح پوشش: 5/3 متر مربع
  • رنگ: کرم, آبی, نخودی, نارنجی, سبز, گلبهی, صورتی, یاسی, بنفش، قهوه ای
  • کاربرد: اتاق کودک, اتاق خواب
  • کشور سازنده: چین
  • شرایط خرید: تماس