ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزارِ پیش ساخته پلی یورتان شاخه ای از مواد شیمیایی می باشد که از آن درصنعت لوله و ساخت ابزار های مختلف استفاده فراوانی می شود، در این مقاله به بررسی ابزار پیش ساخته پلی یورتان خواهیم پرداخت. ابزار های پلی یورتان تاکنون آن قدر حرفه ای عمل کردند که بیشتر متخصصان این حوزه از این ابزار برای گچ بری ها و طراحی های لازم استفاده می کنند. ابزار پیش ساخته پلی یورتان دارای مزایای بی شماری است به گونه ای که می توان گفت با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و افزایش سطح تقاضاها این ابزار جایگزین بسیار مناسبی با روش های سنتی و قدیمی است به طور کلی این ابزار دشواری گچ بری را اندکی آسان تر کرده است.

 

ابزار پیش ساخته پلی یورتان، مجموعه ای از ابزار های تزئینی و ابزار های طولی از جنس پلی یورتان هستند. این ابزار ها از قبل تولید و آماده می شوند و دشواری روش های سنتی گچ بری در این ابزار دیده نمی شود به طور مثال ابزار دچار ترک خوردگی نمی شود، برای استفاده از این ابزار ها کافیست در محل های خواسته شده آن ها را نصب کنیم و چون دارای وزن مناسب و استانداردی هستند، می توان به آن ها اعتماد کرد.

بیشتر بخوانیم : گچبری پلی یورتان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان- فرتاک- دیزاین

نصب ابزارِ پیش ساخته پلی یورتان

قبل از هر چیزی باید بدانید این ابزار ها هر کدام اندازه های متفاوت دارند و برای برش کاری و بدست آوردن آن ها با اندازه های مختلف، لازم است از دستگاهی به نام اره فارسی که معمولا تیغه های آن مخصوص چوب و ام دی اف هستند استفاده شود. این ابزار ها نصب بسیار راحتی دارند و برای نصب می توانید از چسب مخصوص پلی یورتان و به کمک میخ بادی برقی استفاده کنید. این چسب مخصوص نه آن

قدر سریع خشک می شود که نتوان با آن کار کرد و نه آن قدر به کندی خشک می شود که سبب اختلال در کار شود. یکی دیگر از مزایای بسیار کاربردی این چسب این است که تا حدود بسیاری در مقابل گرما و سرما عایق است و مشکلی برای ابزار ها ایجاد نمی کند.

اگر نگران سلامتی خود هستید باید گفت این محصول اصلا سمی نیست و حتی از آن در برخی صنایع دیگر در کنار آب آشامیدنی نیز استفاده می کنند. از معایب این چسب می توان به این مورد اشاره کرد که اگر مقداری از آن به دست آغشته شود به سختی تمیز می شود.

اطلاع قیمت

این ابزار ها به شکل های مختلفی در بازار وجود دارند و طبیعتا با توجه به نوع کیفیت و طراحی هایی که دارند دارای قیمت های متنوع نیز هستند، قیمت این نوع ابزار به شکل لیستی کامل توسط شرکت های معتبر طراحی و دکوراسیون داخلی در سایت این شرکت ها قرار گرفته است که شما مشتریان محترم می توانید برای اجرای طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان خود  به این سایت ها مراجعه کنید و بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشید،

حتی می توانید برای دریافت اطلاعات  بیشتر جهت خرید از سایت با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل کنید. یکی از مزایای خرید اینترنتی این ابزار  این است که در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه می توانید ابزار مورد نیاز خود را بدست آورید.

هزینه نصب این ابزار با توجه به نوع ابزار و اندازه ها، متفاوت است.

 

 

ابزار- پیش ساخته- پلی - یورتان - فرتاک - دیزاین

تماس با ما فرتاک دیزاین

مزایای استفاده از ابزار پیش ساخته پُلی یورتان

پلی یورتان جز شاخه ای از مواد شیمیایی می باشد که در بسیاری از صنایع شکل کاربردی و اهمیت فراوانی دارد، در این قسمت به برخی از مزایای این ابزار اشاره خواهیم کرد

1-از نظر اقتصادی مقرون به صرفه با قیمت مناسب می باشد.

2-عمر طولانی نسبت به گچ دارد و این که با گذشت زمان اصلا ترک یا تغییر شکل نخواهد داشت.

3-اگر شما مشتری محترم به دنبال نصب راحت و سرعت قابل ملاحظه در نصب هستید باید بگوییم مناسبترین گزینه استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان است.

4- این ابزار دارای تنوع بسیار زیادی است و می توان با توجه به مکان و جایگاه های مورد نظر ابزار دلخواه و مناسب را بیابید.

 

ابزار- پیش - ساخته - پلی- یورتان- فرتاک - دیزاین

5-مزیت دیگر این ابزار بسیار منعطف پذیر است و از آن در همه ی مکان ها با شرایط مختلف می توان استفاده نمود.

6 - این ابزار چون از قبل ساخته شده پس دغدغه و سختی ابزار گچ بری گذشته را ندارد.

7-از نظر وزنی سبکتر از ابزار پیش ساخته گچی است .

8-این ابزار برای قرار گرفتن در مکان های اسیدی و قلیایی کاربرد دارد.

9 -میزان رنگ پذیری بالایی دارد.

10-ابزار دارای استحکام زیاد در برابر رطوبت و حرارت می باشد.

بیشتر بخوانیم : نصب ابزار پلی یورتان

تفاوت ابزارِ پیش ساخته پلی یورتان با گچ بری سنتی

عملیات دکوراسیون داخلی ساختمان با هزینه و زمان کمتری به نسبت استفاده از شکل سنتی گچ بری انجام می شود. امروزه به کمک ابزار پیش ساخته پلی یورتان شاهد سرعت در عملکرد، کیفیت بالاتر، صرفه جویی اقتصادی در شکل جدید و نوین دکوراسیون داخلی ساختمان خواهیم بود. در گچ بری سنتی افرادی که در کار معماری حرفه ای هستند گچبری های طراحی شده را اجرا می نمایند که این کار بسیار زمان بر و با هزینه ی بالایی خواهد بود و اما انجام کار هم بسیار سخت و دشوار خواهد شد.در گچبری سنتی وزن شکل های تولید شده زیاد خواهد بود که این خود سبب میشود امکان نصب در هر مکانی انجام پذیر نباشد، به همین دلیل امروزه شکل سنتی کمرنگ و شکل جدید استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان جایگزین شده است. لازم به ذکر است سبک بودن ابزار پیش ساخته پلی یورتان دلیل بر عدم استحکام آن نیست و باید گفت این ابزار ها از استحکام و مقاومت ویژه ای برخوردار هستند.

ابزار - پیش ساخته- پلی - یورتان - فرتاک -دیزاین

ابزارِ پیش ساخته پُلی یورتان در سقف و دیوار ها

گاهی فضای خانه و حتی محل کار خسته کننده و بی روح به نظر می رسد که شما عزیزان می توانید با استفاده از ابزار پیش ساخته یورتال به فضای خانه و محل کار خود روحی تازه ببخشید.

یکی از مناطقی که می توان از این ابزار استفاده کرد در بخشی از سقف است که لوستر را از آن جا آویخته می شود همین تغییر کوچک و جزئی میتواند نمایی زیبا و حیرت آور در منزل شما ایجاد نماید و لوستری که از سقف آویزان است را بهتر از همیشه جلوه دهد شما بنابر سلیقه شخصی خود می توانید برای دکوراسیون منزل خود از انواع ابزار های کلاسیک، نوین و قدیمی استفاده کنید حتی جهت زیبایی و

نمای بصری بیشتر،  می توانید در اطراف سقف از نورهای کوچک مخفی استفاده کنیدف انتشار نورها و زیبایی نور لوستر زیبایی خانه را چندین برابر خواهد نمود.

استفاده از این ابزار در برخی بخش های دیوار نمای تازه ای به خانه می بخشد و بسیار آن را چشمگیر می کند بنابر این اگر دوست دارید، دیواری در منزل یا محل کار شما مورد توجه بیشتری قرار بگیرد می توانید از این ابزار استفاده کنید، به طور مثال برای زیبایی بخشیدن دیواری که عکس های مختلف بر روی آن نصب است این ابزار کاربردی به شمار می رود.

ابزار- پیش ساخته - پلی - یورتان - فرتاک - دیزاین

نکته پایانی

ابزار پیش ساخته پلی یورتان یکی از محبوب ترین و مهمترین ابزارها در طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی می باشد استفاده از این ابزار در مقایسه با بکارگیری شکل سنتی گچبری مقرون به صرفه تر وبا سرعت بیشتری انجام می پذیرد. لازم است برای خرید این ابزار از معتبرترین تولید کننده ابزار پیش ساخته پلی یورتان، به سایت فرتاک دیزاین مراجعه نمایید. انواع ابزار با لیست قیمت به شکل کاتالوگ در این سایت قابل مشاهده بوده و کارشناسان فروش شرکت آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشند.

سوالات متداول 

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم