محصولات دیوارپوش

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش پی وی سی افقی

دیوارپوش پی وی سی

مشاهده محصولات

دیوارپوش ام دی اف

دیوارپوش ام دی اف

دیوارپوش ام دی اف

مشاهده محصولات

دیوارپوش فومی و سه بعدی

دیوارپوش فومی

دیوارپوش فومی

مشاهده محصولات

دیوارپوش سه بعدی

دیوارپوش سه بعدی

مشاهده محصولات

تماس با ما فرتاک دیزاین

دیوار پوش

دیوار یکی از قسمت های مهم خانه در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. برای تزئین دیوار از دیوارپوش ها و دیوار کوب های مختلف استفاده می کنند. این دیوارپوش ها می توانند با توجه به نوع محیطی که استفاده می شوند با همدیگر متفاوت باشند. مثلا دیوارپوش منزل با دیوارپوش راه پله بیرونی یا دیوارپوش راهرو با دیوارپوش آشپزخانه میتواند از نظر طرح و جنس متفاوت می باشند.

اگر وقت و هزینه کافی برای دکوراسیون منزل خود در اختیار دارید و نسبت به زیبایی و دوام آن نیز حساسیت خاصی دارید، حتما از دیوارپوش های مختلف برای تزئینات استفاده کنید.

انواع دیوارپوش یا دیوارکوب

دیوارپوش ها بسته به نوع کاربرد در محیط های گوناگون دارای انواع مختلفی می باشند. در انتخاب یک دیوارپوش مناسب همیشه عواملی مانند ماندگاری و شرایط نگهداری، میزان رفت و آمد در این فضاها و ... تاثیرگذار هستند.

با توجه به این عوامل دیوارپوش ها را در دسته های مختلفی تقسیم بندی می کنند. دیوارپوش کاغذی، دیوارپوش پارچه ای، دیوارپوش pvc، دیوارپوش چوبی و ... از انواع مختلف دیوارپوش های موجود در بازار برای تزئین دیوار مکان های مختلف می باشند.

دیوارکوب pvc با ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر پوسیدگی، ضد آب بودن و کیفیت ساخت بسیار زیاد، تولید و در دکوراسیون های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. دیوارپوش پی وی سی در برابر نفوذ آب و آلودگی های دیگر کاملاً مقاوم بوده و برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد بسیار مناسب است. این دیوارپوش ضد آب قابلیت تمیز شوندگی بسیار بالایی دارد بنابراین استفاده از دیوارپوش آَشپزخانه pvc گامی بلند در راستای تزئین مناسب و به صرفه برای قلب خانه یعنی همان آَشپزخانه می باشد.

از انواع دیگر این محصولات، دیوارپوش چوبی می باشد. برای طراحی و ساخت این دیوارپوش ها معمولاً از ام دی اف استفاده می کنند بنابراین آن ها را دیوارپوش ام دی اف نیز می نامند. دیوارپوش ام دی اف به دلیل استفاده از چوب می تواند تزئین بسیار مناسبی برای دیوار منازل و محیط های اداری باشد و در طولانی مدت نیاز به مراقبت های زیادی ندارد.

برای تزئین قسمت های مختلف منزل و نصب دیوارکوب منزل می توان از دیوارکوب ام دی اف استفاده نمود. دیوارکوب ام دی اف نسبت به دیگر دیوارکوب ها مقاومت بسیار بالاتری در برابر ضربه و ساییدگی دارند. به دلیل اینکه جنس پایه این دیوارکوب ها از ام دی اف می باشد جهت دیوارکوب منزل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

دیوارپوش فومی نوعی دیگر از دیوارپوشها هستند که از جنس فوم فشرده بوده و بصورت پنلی هستند. این پنلها به دلیل اینکه حالت پشت چسب دار هستند، به راحتی بر روی دیوار چسبانده می شوند و نمای زیبایی را ایجاد می نمایند. این دیوارپوشها دارای رنگ بندی متنوع و طرح های گوناگونی هستند. ضد آب بودن این پنلها استفاده آنها را برای محیطهایی مثل آشپزخانه مناسب می نماید.

دیواپوش سه بعدی پی وی سی نیز یکی دیگر از انواع پنلهای دیوارکوب است که به صورت تایلی کنار یکدیگر نصب می گردند. این نوع از دیوارپوش ها نیز اکثرا دارای طرح های هندسی هستند که به صورت پشت چسب دار یا بدون چسب پشت تولید می گردند. نوع دوم باید با چسب مخصوص بر روی دیوار چسبانده شود. این نوع از دیوارپوش به دلیل حجمی که ایجاد می نماید، به دیوارپوش سه بعدی معروف است. دارای قابلیتهایی نظیر کند سوز بودن، ضد خش بودن، سبک وزن بوده و رنگ یکدستی را ایجاد می نمایند.