نبشی تاشو ام دی اف

مشخصات محصول

  • طول شاخه: 2/8 متر
  • عرض بال: 2/5 و 4 سانتیمتر
  • متریال: ام دی اف روکش پی وی سی
  • دارای رنگ بندی متنوع
  • کشور سازنده: ایران

نبشی تاشو ام دی اف

نبشی یکی از پروفیل های ساختمانی پرکاربرد است. تقریبا همه ی افراد با واژه ی نبشی و کاربرد آن آشنایی دارند. نبشی تاشو ام دی اف یکی از نبشی های پرطرفداری است که با ویژگی منحصر به فردی که دارد خود را از سایر نبشی ها جدا کرده است. با ورود به سایت فرتاک دیزاین انواع نبشی تاشو MDF را مشاهده نمایید.‌ با ما همراه باشید تا با خصوصیات این محصول به طور کامل آشنا شوید. نبشی ها جنس های متنوعی دارند. نبشی پی وی سی، نبشی ام دی اف، نبشی پلاستیکی و ... از انواع نبشی هستند. اما این نبشی خصوصیاتی متفاوت نسبت به سایر نبشی ها دارد.

نبشی تاشو چیست؟

قبل از آنکه بدانیم نبشی تاشو چیست باید با کاربرد دقیق نبشی آشنا شویم. نبشی ها در محل تقاطع دو دیوار (گوشه های داخلی و بیرونی دیوارها) نصب میگردند. سایر نبشی های موجود در بازار به صورت عمود بر هم و ثابت هستند‌. اکثر نبشی ها و مخصوصا نبشی های پی وی سی برای گوشه های بیرون زده ی دیوار طراحی شده اند. برخی از طرح های نبشی پی وی سی ( با عنوان نبشی برعکس) برای گوشه های داخلی دیوار طراحی شده اند‌. یال های نبشی پی وی سی گاهی هم اندازه و گاهی متفاوت است و به گونه ای طراحی شده است که هم برای گوشه های بیرون زده و هم گوشه های فرو رفته دیوار مناسب است‌.

چرا نبشی تاشو ام دی اف؟

نبشی تاشو ام دی اف به دلیل خصوصیت ویژه ای که به آن اشاره کردیم، محصولی متفاوت و منحصر به فرد است‌. مقطع نبشی تاشو ام دی آف قبل از اجرا یک خط صاف است که از وسط قابلیت تا شدن دارد‌. نبشی تاشو پس از اجرا مقطعی به شکل دو خط عمود بر هم خواهد داشت. استفاده نبشی ام دی اف مزایای بسیاری دارد که به آنها اشاره می‌کنیم:

۱. ایجاد یک لایه ی ایمن با اجرای نبشی ام دی اف تاشو برای دیوارها مخصوصا در گوشه های بیرون زده که گوشه ی دیوار در اثر برخورد اشخاص و وسایل دچار آسیب نشود.

۲. پوشاندن ترک ها و یا خرابی های لبه ی کاغذ دیواری و... با اجرای نبشی تاشو  mdfدر گوشه ها

۳. کادر بندی فضای داخلی و خلق دکوراسیون داخلی شیک و منحصر به فرد با اجرای نبشی تاشو ام دی اف

۴. تنوع در ابعاد و رنگ جهت همخوانی با انواع دکوراسیون ها

نصب نبشی تاشو ام دی اف

نصب ابزار ام دی اف تاشو را به نیرو های متخصص بسپارید. نصب این محصول با دستگاه میخ کوب  و چسب انجام می شود. همه ی نصاب های دیوارپوش و قرنیز و پارکت می توانند انواع پروفیل های ساختمانی از جمله ابزار تاشو ام دی اف را نیز نصب کنند. نصب نبشی تاشو ام دی اف نیاز به دقت بسیاری دارد. زیرا در معرض دید افراد است و باید کاملا صاف و بدون نقص اجرا گردد.

نحوه محاسبه مقدار نبشی تاشو mdf مورد نیاز

طول دیوارهای عمودی مورد نظر را اندازه گرفته و با یکدیگر جمع کنید. عدد به دست آمده را به سانتیمتر به طول شاخه قرنیز تقسیم نمایید. سپس رو به بالا گرد نمایید‌. به این ترتیب تعداد شاخه نبشی تاشو MDF مورد نیاز به دست می آید. قیمت نبشی تاشو ام دی اف را با ضرب تعداد شاخه در قیمت هر شاخه نبشی تاشو به دست آورید. میزان پرتی کار در هنگام اجرای این نبشی را نیز در نظر بگیرید.

خرید ابزار نبشی تاشو MDF از فرتاک دیزاین

قیمت ابزار نبشی تاشو MDF و انواع آن را در سایت فرتاک دیزاین ببینید. دکوراسیون داخلی فرتاک نمایندگی انواع نبشی تاشو قیمت مناسب در غرب تهران است.  قیمت نبشی تاشو MDF همانند سایر محصولات دایما در حال تغییر است. اما می‌توانید قیمت آن را به صورت به روز شده در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک ببینید. همچنین برای استعلام قیمت می توانید به شماره واتس آپ فرتاک دیزاین پیام دهید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.

حرف آخر

استفاده از پروفیل های ساختمانی از جمله نبشی تاشو ام دی اف زیبایی و شخصیت را به فضای شما هدیه میدهد همچنین با خاصیت انعطاف پذیری هم برای گوشه های داخلی و هم بیرونی دیوار ها قابل استفاده است. برای خرید نبشی تاشو MDF با مشاوران فروش فرتاک مشورت نموده و خرید خود را از سایت فرتاک دیزاین انجام دهید.