خانه > پارکت لمینت آرتا

خرید پارکت آرتا

پارکت لمینت آرتا
قیمت هر متر مربع کمترین قیمت بازار
موجود در انبار موجود است
جنس HDF
کشور سازنده ایران
گارانتی 10 سال خانگی و 5 سال اداری
ضخامت 8 میل
طول هر تایل 130 سانتیمتر
عرض هر تایل 19 سانتیمتر
تعداد تایل در هر بسته 8 عدد
سطح پوشش هر بسته 1.9711 متر مربع

پارکت لمینت آرتا

پارکت لمینت آرتا کلیک یکی از باکیفیت ترین لمینتهای تولید شده در ایران است که با کیفیت مناسب خود توانسته است برای خود در بین مصرف کنندگان پارکت لمینت جا باز کند.

ایران را می توان به صنعت های قدیمی خود شناخت. کارخانه ها و تولیدی های با قدمت زیادی هستند که در کشورمان در حال کار هستند که یکی از با سابقه ترین آن ها را می شود در گروه صنعتی آرتا نام برد. این شرکت با قدمتی بالغ بر 40 سال با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته و داشتن تکنسین ها و مهندسان مجرب در مجموعه آرتا پلاست توانسته است اقدام به تولید اولین پارکت لمینت ایرانی کند. برند تجاری آرتا کلیک تحت لیسانس شرکت یونیلین بلژیک در اردبیل توانست شروع به کار کند. یکی از خدمات بسیار ارزنده این شرکت تولیدی ایرانی گارانتی کردن محصولات پارکت لمینت آرتا و اعطای برگه ضمانت 10 ساله  برای کاربری ساختمان های مسکونی و 5 ساله برای کاربری محیط های اداری است. پارکت لمینت آرتا را می توان پیشرو صنعت کفپوش ساختمانی در کل ایران دانست و با این رتبه بزرگ هر کسی می تواند اعتماد خود را با گارانتی 10 ساله به این نوع کفپوش بسپارد.

اگر به دنبال پارکت ارزان و پارکت با قیمت مناسب هستید به سادگی می توان پارکت لمینت ایرانی آرتا را پیشنهاد داد که با سطح کیفی بالا و استاندارد AC4 و AC5 می تواند نیاز شما را در ساختمانتان برطرف کند.

یکی از خصوصیات مناسب دیگر پارکت لمینت آرتا راحتی نصب شدن پارکت است. اگر در جایی خواستید به دلیل وجود به طور مثال شوفاژ پارکت لمینت آرتا را نصب کنید به راحتی می توانید با سیستم نصب کلیک پارکت لمینت آرتا آن را نصب کنید. در این روش دیگر نیاز نیست تا از چکش استفاده کرده و در جایی به پارکت ضربه بزنید بلکه با یک کلیک و بدون آسیب رسانی می توانید پارکت را در محل مورد نظر نصب کنید. این خصوصیت باعث شده است که از پارکت لمینت آرتا در بسیاری از اوقات به عنوان پارکت نمایشگاهی استفاده گردد.

بخش کلیک پارکت لمینت آرتا در چهار طرف پارکت و الوار وجود دارد و شما می توانید با یک فشار کوچک لبه های پارکت را با لبه های پارکت کناری همسان کنید و زیبایی در کفپوش خود را به طور کاملا واضح مشاهده نمایید.

یکی از خصوصیات دیگر کلیک پارکت لمینت آرتا تاثیر نگذاشتن انبساط و انقباض در موج دار شد پارکت است چرا که حتی کلیک ها و دور شیب دار الوارها نیز از جنس خود پارکت ساخته شده اند و این باعث می شود در دماهای مختلف پارکت شما یک دست و همسان بماند. با سیستم کلیک و هم جنس سازی کلیک ها و شیب های دور الوارهای پارکت بدون هیچ شکاف و هیچ نا هماهنگی یک کفپوش زیبا پوشیده از پارکت را داشته باشید و از یک پارکت لمینیت با کیفیت بالا در سالیان متمادی استفاده نمایید.

اگر سوالتان این است که پارکت ارزان از کجا بخرم؟ یا پارکت قیمت متری چند؟ می توانید تجربه خرید از شرکت فرتاک و خرید پارکت لمینت آرتا را امتحان کنید چرا که در کنار کیفیت یک پارکت ارزان را در کف خانه تان نصب خواهید کرد. همین امروز می توانید اقدام به خرید و استفاده پارکت با قیمت مناسب کنید.

لیست قیمت و خرید پارکت لمینت آرتا

پارکت لمینت آرتا طرح برجسته ( اِمباس )

 • طول تایل: 129 سانتیمتر
 • عرض تایل: 24.4 سانتیمتر
 • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر طرح برجسته
 • سطح پوشش هر بسته: 2.518 متر مربع
 • استاندارد: AC5
 • جنس: HDF
 • کشور سازنده: ایران
 • گارانتی: 10 سال خانگی و 5 سال اداری

پارکت لمینت طرح برجسته آرتا یکی از باکیفیت ترین و خاص ترین لمینتهای تولید شده در ایران است که با ترکیب رنگ های دلپذیر و خاصی به بازار ارائه گردیده است.

پارکتهای سری امباس شرکت آرتا بخشی از جدیدترین محصولات این شرکت است که با استانداردهای جدیدی به بازار ارائه شده است. استاندارد سایشی این گروه از محصولات از AC4 به AC5 ارتقاء یافته و سطح پوشش آن دارای برجستگی هایی است که نمای چوب طبیعی را ایجاد می نماید و زیبایی خاصی را در پارکت بعد از اجرا نمایان می کند. تایلها دارای ابعاد بزرگتری نسبت به پارکتهای معمول هستند، که این مشخصه نیز بر زیبایی این پارکت افزوده است.

جهت مشاهده محصولات متنوع شرکت آرتا می توانید تجربه خرید از شرکت فرتاک را امتحان کنید، چرا که در کنار کیفیت بالا یک پارکت زیبا و ماندگار را در زیر پاهایتان خواهید داشت. همین امروز می توانید اقدام به خرید و استفاده پارکت با قیمت مناسب کنید.

پارکت لمینت آرتا طرح سنگ و بتن

 • طول تایل: 50 و 129 سانتیمتر
 • عرض تایل: 50 سانتیمتر
 • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر شیاردار و غیر شیاردار
 • سطح پوشش هر بسته: 2 و 2/58 متر مربع
 • استاندارد: AC5
 • جنس: HDF
 • کشور سازنده: ایران
 • گارانتی: 10 سال خانگی و 5 سال اداری

پارکت لمینت آرتا یکی از باکیفیت ترین لمینتهای تولید شده در ایران است که با کیفیت مناسب خود توانسته است برای خود در بین مصرف کنندگان پارکت لمینت جا باز کند.

پارکتهای طرح بتن و سنگ شرکت آرتا بخشی از جدیدترین محصولات این شرکت است که با استانداردهای جدیدی به بازار ارائه شده است. استاندارد سایشی این گروه از محصولات از AC4 به AC5 ارتقاء یافته و آپشن شیاردار V-Group به نوع اتصال تایلها اضافه شده است که البته زیبایی خاصی به پارکت بعد از اجرا خواهد داد. تایلها به صورت مربعی طراحی شده اند تا حس سنگ یا سرامیک را به بیننده منتقل کنند.

شما می توانید تجربه خرید از شرکت فرتاک و خرید پارکت آرتا را امتحان کنید چرا که در کنار کیفیت یک پارکت ارزان را در کف خانه تان نصب خواهید کرد. همین امروز می توانید اقدام به خرید و استفاده پارکت با قیمت مناسب کنید.

پارکت لیمنت آرتا چیست؟

امروزه بسیاری از مردم به این نتیجه رسیده اند که استفاده از پارکت به جای سرامیک بسیار به صرفه تر و زیباتر است، سرامیک ضربه پذیر است، لغزنده است، نصب آن مشکل است و بسیاری معایب دیگر باعث شده است که مردم بهترین گزینه برای کف اتاق ها را پارکت بدانند که بهترین آن پارکت لمینت آرتا است. این پارکت از کف پوش های مشهور ایرانی است که از جنس چوب است و توسط گروه صنعتی آرتا با سابقه 40 ساله به بازار عرضه شده است که توانسته فعالیت چشمگیری در ایران و آسیا به دست بیاورد.

این پارکت به دلیل اینکه کیفیت و طراحی بسیار بالایی دارد به عنوان برند درجه یک در سراسر ( ایران)شناخته شده است و شهر اردبیل مرکز اصلی ساخت این پارکت است. مهمترین تفاوت پارکت آرتا با سایر پارکتهای چوبی، این است که به جای چوب، از الیاف چوب فشرده  یا HDF ساخته شده است، که این امر باعث مقاومت و طول عمر بالای این پارکت است. برای نصب این پارکت از چسب استفاده نمی شود.

پارکت آرتا

تنوع رنگ پارکت لمینت آرتا

شاید شما به هنگام خرید پارکت لمینت آرتا به این نکته فکر کنید که برای منزل خود بهتر است از چه رنگی استفاده کند؟ رنگ روشن یا رنگ تیره یا مخلوطی از هر دو رنگ؟

پارکت لمینت آرتا با توجه به نیاز مشتریان رنگها و طرح های متنوعی را به بازار ارائه کرده است ، سلایق مشتریان را کاملا تشخیص داده و بر اساس آن رنگهای بسیار زیبایی را طراحی کرده است. شما می توانید برای فضاهای کوچک و کم نور منزل از رنگ بندی ساده و روشن و برای فضاهای بزرگ از رنگ بندی تیره و گرم استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که رنگ پارکت خیلی مهم است مثلا شما نباید برای  اتاق کودک از رنگ پارکت تیره استفاده کنید، باید رنگ شاد را انتخاب کنید.به هر حال این مسأله کاملا سلیقه ای است. رنگ بندی پارکت لمینت آرتا به دو قسمت تقسیم می شود: طرح چوب و طرح سنگ که رنگها و طرح ها در زمینه چوب در بازار بیشتر است.

مشخصات فنی پارکت لمینت آرتا

ضخامت 8 میل
تعداد در هر بسته 8 عدد
درجه کیفی درجه یک
نوع عایق سرما و گرما
نظافت آسان
نیاز به واکس و ساب ندارد
 • پارکت لمینت آرتا در ضخامت 8 میلیمتر و در هر بسته 8 عدد تایل به بازار عرضه شده است.
 • یکی از مشخصات جالب آن این است که به عنوان عایق عمل می کند یعنی از انتقال جلوگیری می کند، که این خصوصیت در فصل زمستان کارایی زیادی خواهد داشت.
 • پارکت چون از چوب ساخته شده است دارای دمای متعادلی است یعنی در زمستان نه خیلی سرد و در تابستان نه خیلی گرم می شود.
 • پارکت لمینت آرتا در مقایسه با سایر کفپوش ها از آن جایی که دارای رقبای زیادی است، دارای قیمت مناسب تری است، توانسته در این بازار موفق عمل کند. جدای از قیمت مناسب تر، می توان به این نکته اشاره کرد که این کف پوش چون دارای طرح چوب می باشد طبیعتاً به کف اتاق ها منظره بسیار زیباتری در مقایسه با کف پوش سرامیک یا سنگ می بخشد.
 • نظافت پارکت لمینت آرتا آسان است و نیازی به واکس و ساب ندارد، هر زمان خواستید این کف پوش ها را تمیز کنید در یک ظرف مثل جای شیشه شوی، فقط آب بدون هیچ شوینده ای بریزید، آب را بر روی کف پوش اسپری کنید و بعد با تی حوله دار خشک کنید. این روش بهترین راه برای نظافت پارکت است.
 • به دلیل اینکه در ساختار آن از رزین استفاده شده است مانع نفوذ حشرات و موریانه به داخل آن می شود.
 • نکته دیگری که شاید برای شما جالب باشد این است که این پارکت ها برای نصب به کف اتاق، نیازی به چسب ندارند، بلکه با استفاده از کلیک به هم متصل می شوند و کلیک ها به هم قفل می شوند و دیگر نیاز به آن نیست تا با فشار پارکت به کف زمین بچسبد. شما اگر بخواهید نقل مکان کنید می توانید پارکت ها را از نصاب بخواهید جدا کند و در منزل جدید برای شما نصب نماید.
 • نصب پارکت در مقایسه با سرامیک، هیچ گرد و غبار و آلودگی در هنگام نصب از خود بر جای نمی گذارد.
 • نکته دیگر درباره پارکت لمینت آرتا این است که سطح آن را با ورقه های شفاف پلاستیکی پوشانده اند که این امر موجب می شود که در مقابل خراش، فرورفتگی، نفوذ آب به درون آن محافظت شود. پارکت لمینت آرتا دارای خاصیت آنتی باکتریال است به این معناست که از رشد قارچ و کپک در زیر پارکت جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانیم : پالاز موکت

پارکت - ارتا - فرتاک - دیزاین
پارکت - ارتا - فرتاک - دیزاین
پارکت - ارتا - فرتاک - دیزاین

کاربرد پارکت لمینت آرتا

قبل از خرید پارکت خوب است اطلاعات کافی داشته باشید که پارکت برای چه مکان هایی مناسب و برای کدام مکان ها نامناسب است، فرض کنید شما می خواهید برای مکانی که رفت و امد زیاد است و مکان شلوغی است پارکت انتخاب کنید، باید توجه داشته باشید پارکت انتخابی مقاومت بالایی داشته باشد و به راحتی آسیب نبیند.

در غیر این صورت اگر پارکت مناسب آن مکان نباشد در اثر رفت و آمد زیاد یا کشیده شدن و سائل سنگین بر روی آن آسیب زیادی می بیند. نکته دیگری که در خرید پارکت مهم است این است که پارکت نسبت به آب و رطوبت حساس می باشد و در اثر گذشت زمان باعث از بین رفتن آن می شود، اما پارکت لمینت آرتا در مقایسه با برندهای دیگر دارای مقاومت بالا در برابر اجسام سنگین و مقاوم در برابر رطوبت است. پارکت لمینت آرتا را می توان برای منازل مسکونی، فضاهای تجاری و نمایشگاه ها استفاده نمود. در هر صورت روی هیچ پارکتی نباید آب بریزذ، مقاومت در برابر رطوبت منظور در آب و هوای شرجی و در حد تمیز کردن با دستمال مرطوب است

تماس با ما فرتاک دیزاین

کیفیت و عمر طولانی پارکت های آرتا

پارکت لمینت آرتا به دلیل طراحی عالی و منسجم که دارا ست مقاومت بسیار بالایی دارد به این معنا که در اثر گرما وقتی که دچار انبساط می شود از هر چهار طرف به طور مساوی این اتفاق می افتد که باعث میشود تاب نمی خورد. در هر چهار طرف کف پارکت لمینت آرتا کلیک وجود دارد که وقتی نصب می شود کاملا یکنواخت است و بالا و پایین و ناهموار نیست.

چون مقاومت این پارکت بسیار بالاست می توان با خیال راحت از آن در مکانهای پر رفت و آمد مثال هتل هم استفاده کرد. یکی از مشکلاتی که ممکن است پارکت ها داشته باشند این است که در برابر آب و رطوبت آسیب ببینند، چون از چوب ساخته شده اند و چوب هم در برابر آب و رطوبت آسیب پذیر است. اما پارکت لمینت آرتا اینگونه نیست و این مشکلات را ندارد، در برابر رطوبت بسیار مقاوم است و این اطمینان را به مشتریان می دهد که از این بابت نگرانی نداشته باشند.

این پارکت ها به دلیل اینکه در ساختار اتصالات آن، از پارافین استفاده شده است مانع ورود آب به داخلی ترین قسمتهای پارکت می شود. توصیه ما به شما این است اگر در مناطقی زندگی می کنید که دارای بارندگی زیاد و رطوبت هستید، حتما از پارکت لمینت به جای پارکت چوبی استفاده کنید.

از بابت موریانه و حشرات خیال تان راحت باشد چون پارکت لمینت آرتا این مشکل را هم رفع کرده است، به این صورت که در ساختار پارکت از رزین استفاده کرده است که مانع ورود حشرات و موریانه به داخل پارکت شده است. آخرین نکته ای که در مورد پارکت لمینت آرتا خوب است بدانید این است که خانمها معمولا عادت دارند برای نظافت منزل از مواد ضدعفونی و سفید کننده استفاده می کنند، ممکن است از این مواد روی پارکت بیفتد، هیچ اتفاقی برای پارکت نمی افتد و هیچ تغییری نمی کند.

پارکت - ارتا - فرتاک - دیزاین
پارکت - ارتا - فرتاک - دیزاین

خرید اینترنتی پارکت لمینت آرتا

برای خرید اینترنتی این محصول کافیست عبارت خرید پارکت لمینت آرتا را در مرورگر خود جستجو کنید تا تمامی سایت های فروش این پارکت ها را مشاهده کنید. سپس با مشاهده قیمت ها و تحقیق در مورد سایت ها بهترین سایت را برای خرید آنلاین خود انتخاب کنید.

ما در این مجموعه با پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین و تضمین کیفیت کالا به شما این اطمینان را می دهیم که بتوانید پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خرید و بهترین قیمت پارکت را تجربه کنید.

پارکت - ارتا - فرتاک دیزاین

نکته پایانی

اگر قصد دارید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و از پارکت برای زیباتر کردن کف اتاق ها استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما خرید پارکت لمینت آرتا است، به چند دلیل: دلیل اول قیمت مناسب آن در مقایسه با برندهای ایرانی و خارجی ، کیفیت بالا، طراحی و رنگ بندی متنوع و زیبا، مقاوم در برابر رطوبت و آب ، قابل شستشو بودن.

پیشنهاد فرتاک دیزاین این است که پیش از تصمیم گیری برای انتخاب و خرید پارکت، جهت مقایسه قیمت و همچنین طرح و رنگ پارکت، سری هم به صفحه قیمت پارکت بزنید تا بتوانید ضمن مقایسه لمینت آرتا با سایر برند های ایرانی و خارجی، تصمیم مناسبتری بگیرید و از خرید خود مطمئن شوید.

شما این محصول را با گارانتی ده ساله برای منازل مسکونی و گارانتی پنج ساله برای اماکن اداری خریداری می کنید، تنها پارکتی که در ایران دارای نشان استاندارد ملی و همچنین استاندارد اروپایی می باشد پارکت لمینت آرتا است. نظرات مردم در مورد این پارکت مثبت است و به یکدیگر خرید این پارکت را پیشنهاد می کنند.

نمایندگی پارکت لمینت آرتا

اگر به دنبال بهترین نمایندگی های پارکت لمینت آرتا هستید، شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک دیزاین بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. نشانی: تهران - بزرگراه اشرفی اصفهانی - بلوار مرزداران - بین خیابان لاله و ابوالفضل - جنب بانک کشاورزی - ساختمان تتیس - طبقه 4 - واحد 11 (ورودی از پشت ساختمان)

سوالات متداول