پارکت لمینت آلتون

پارکت لمینت آلتون

آشنایی با پارکت آلتون

پارکت آلتون از محصولات جدید پارکت ایرانی است. جنس پارکت آلتون، لمینت hdf است. ویژگی که پارکت آلتون را از سایر پارکت لمینت ها متفاوت می کند، برجسته بودن طرح های آن است. به این معنی که وقتی روی سطح پارکت دست می کشیم برجستگی هایی را حس می کنیم و یک سطح صاف نیست. این موضوع تا حد چشمگیری به طبیعی تر نشان دادن بافت چوب پارکت آلتون کمک میکند. فرتاک دیزاین متنوع ترین پارکت های طرح برجسته را با رنگ بندی متنوع و کامل برایتان فراهم کرده است.

پارکت آلتون در 8 رنگ زیبا تولید و عرضه شده است. پارکت لمینت آلتون، نوعی پارکت براق محسوب میشود. بنابراین اگر سبک دکوراسیونی براق را می پسندید، میتوانید از لمینت آلتون استفاده نمایید. لمینت های براق فضای شما را با شکوه تر نشان میدهد. رنگ های پارکت آلتون شامل سفید، طوسی، کرم و کدهای متنوعی از رنگ قهوه ای است. با اجرای پارکت آلتون حس طبیعت را به فضا خانه و یا محل کار خود هدیه دهید. 

کاربردهای پارکت آلتون با توجه به ویژگی های آن

مقاومت سایشی پارکت لمینت آلتون، ac4 است. به همین علت پارکت آلتون را میتوانید برای همه ی کاربری هایی که رفت و آمدی متوسط و یا کم دارند استفاده نمایید. مقاومت سایشی پارکت لمینت ها ارتباط مستقیمی با قیمت آنها دارد. برای مکان های با رفت و آمد خیلی کم از پارکت لمینت هایی با مقاوت ac3 هم میتوان استفاده نمود. برای مکان هایی با رفت و آمد خیلی زیاد بهتر است پارکت لمینتی با مقاومت ac5 استفاه شود.

قیمت پارکت آلتون در مقایسه با کیفیتی که دارد بسیار مناسب است. به طور کلی پارکت های طرح برجسته قیمت بالاتری نسبت به نمونه مشابه خود که طرح های آنها برجسته نباشد، دارند. بنابراین پارکت لمینت آلتون یک گزینه ی مناسب برای افرادی است که بودجه ی محدودی دارند. همچنین لمینت آلتون مناسب کسانی است که می خواهند فضای بسیار بزرگی را با پارکت لمینت بپوشانند و قیمت برای آنها فاکتور مهمی است. قیمت لمینت آلتون به صورت به روز شده در سایت فرتاک دیزاین موجود است.

روش های خرید پارکت آلتون برای مشتریان ساکن تهران و شهرهای دیگر

اگر مایل هستید که سمپل پارکت آلتون را از نزدیک ببینید کافی است که به صورت حضوری به شوروم فرتاک دیزاین واقع در غرب تهران مراجعه نمایید. در غیر اینصورت عکس با کیفیت تمامی محصولات و همینطور پارکت لمینت آلتون در سایت دکوراسوین داخلی فرتاک موجود است. ویژگی های هر محصول نیز به طور کامل در سایت در اختیار شما قرار گرفته است. بنابراین میتوانید به صورت آنلاین محصول خود را خریداری نمایید. بهترین قیمت پارکت آلتون را از ما بخواهید.

برخی از افراد ممکن است دسترسی به سایت نداشته باشند و یا به هر دلیلی این روش خرید را نپسندند. برای این منظور همکاران ما در بخش فروش پاسخگوی سوالات شما به صورتی تلفنی و یا از طریق واتس آپ، هستند. اگر کد و یا برند خاصی مد نظر شما باشد، عکس و مشخصات کامل آن محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد. علاوه بر آن میتوانید با بیان نیازهای خود از همکاران ما در بخش طراحی نیز برای خرید پارکت لمینت مناسب کمک بگیرید. اگر برای انتخاب کد رنگی مناسب لمینت آلتون دچار تردید هستید، کافی است که با فرتاک دیزاین تماس حاصل نمایید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 18.7 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر طرح برجسته
  • سطح پوشش هر بسته: 1.795 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران