پارکت لمینت تکنو فلور

پارکت لمینت تکنو فلور

ویژگی های پارکت تکنو فلور

پارکت تکنو فلور از محصولات جدید و با کیفیت پارکت ایرانی است. جنس پارکت تکنو فلور از نوع لمینت hdf است. این محصول مانند سایر لمینت ها دارای روکش pvc است که آن را تا حدودی در برابر ضربه و رطوبت مقاوم می سازد.

پارکت تکنو فلور پارکت لمینت طرح چوب است. این محصول در 16 کد بسیار زیبا تولید و عرضه می کردد. رنگ بندی پارکت تکنو فلور را در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک ببینید. کدهای طوسی، قهوه ای روشن و تیره و کرم، رنگ بندی پارکت لمینت تکنو فلور را تشکیل داده اند. تنوع کدهای پارکت تکنو فلور به شکلی است که به جرات می توان گفت برای هر رنگ دکوراسیونی، کد مناسبی پیدا خواهید کرد. بنابراین با دقت از کدهای این محصول دیدن نمایید.

چرا پارکت لمبنت تکنو فلور؟

پارکت لمینت تکنو فلور قیمت بسیار مناسبی دارد. در عین حال کیفیت این محصول نیز مناسب است. مقاوت سایشی پارکت لمینت تکنو فلور، AC4 است. به این معنی که برای فضاهای مسکونی کاملا مناسب است. برای مکان های اداری و تجاری نیز در صورتیکه رفت و آمد آنها خیلی بالا نباشد، گزینه ی خوبی است. پارکت تکنو فلور را می توانید در راهرو ها و بر روی پله ها نیز اجرا نمایید.

نصب پارکت تکنو فلور توسط کلیک هایی که در 4 طرف تایل های این محصول است، صورت می گیرد و بدلیل کیفیت بالای کلیک ها اصولا نصب آسانی دارد. با این حال بهتر است نصب این محصول را به نیروی متخصص بسپارید. چرا که برای برش پارکت لمینت تکنو فلور در قسمت هایی که به دیوار میرسد، نیاز به نیروی متبحر و دستگاه مخصوص دارید. اجرای تمیز پارکت لمینت تا حد زیادی در زیبایی ظاهری و طول عمر پارکت موثر است. اگر در انتخاب رنگ این محصولات نیاز به کمک داشتید، از تیم طراحی و فروش فرتاک دیزاین مشاوره بگیرید. به این ترتیب می توانید مناسب ترین کد پارکت لمبنت تکنو فلور را انتخاب نمایید.

نحوه سفارش و خرید پارکت لمینت تکنو فلور از فرتاک دیزاین

پارکت تکنو فلور و سایر کدهای این محصول را از فرتاک دیزاین خریداری نمایید. فرتاک دیزاین نماینده ی انواع پارکت ایرانی و خارجی در غرب تهران، آماده ی خدمت رسانی به شما دوستان عزیز است. قیمت پارکت تکنو فلور را می توانید در سایت فرتاک دیزاین ببینید. پارکت لمینت تکنو فلور به صورت کارتنی به فروش میرسد. برای این منظور ابتدا مساحت مورد نظر را اندازه بگیرید. عدد به دست آمده را به متراژ هر کارتن پارکت تکنو فلور تقسیم نموده و به بالا گرد نمایید. به تناسب ابعاد فضا یک یا چند کارتن اضافه خریداری نمایید. این موضوع به دو دلیل پیشنهاد می گردد. دلیل اول در نظر گرفتن پرت کار در اجرا است. دلیل دوم برای  اینکه اگر در آینده برای یکی از تایل های اتفاقی افتاد و خراب شد، چند تایل به عنوان جایگزین داشته باشید. به این ترتیب از دردسر های پیدا کردن یک کد خاص مورد نیاز نجات خواهید یافت.

پس از محاسبه ی تعداد کارتن مورد نیاز و وارد نمودن عدد به دست آمده در سایت فرتاک دیزاین، می توانید فاکتور خود را مشاهده نمایید. پس از مشاهده قیمت پارکت لمینت تکنو فلور مورد نیاز و استعلام موجودی توسط تیم فروش فرتاک و پرداخت وجه، سفارش شما ثبت خواهد شد. پس از ثبت سفارش آدرس شما را دریافت نموده و پارکت تکنو فلور خریداری شده را برایتان ارسال می نماییم. همانطور که دیدید مراحل خرید پارکت تکنو فلور بسیار آسان است. همین حالا برای خرید پارکت لمینت تکنو فلور اقدام نمایید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 119.3 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.8113 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران