پارکت لمینت تکنو فلور

پارکت لمینت تکنو فلور

لمینت تکنو فلور

یکی از برند‌های ایرانی شناخته شده در بازار برند پارکت لمینت تکنو فلور است که ما لمینت‌های آن را با نام لمینت تکنو فلور می‌شناسیم. این برند با توجه به سیاست‌هایی که دارد به صورت پیوسته در سالیان گذشته سعی داشته است تا کیفیت محصولات خود را در بالاترین حد ممکن نگه دارد تا موفق شود رضایت مشتریان را کسب کند.

لمینت تکنو فلور محصولی از شرکت کیان سامان است، این شرکت با بهره‌مندی از اطلاعات و فناوری‌های به روز در زمینه تولید لمینت، محصولی مطابق با استاندارد‌های جهانی تولید می‌کند و از این رو در بازار به عنوان یک محصول بسیار با کیفیت شناخته می‌شود که موفق شده است تا در طول زمان تعداد قابل توجهی از مشتریان هدف خود را جذب محصولاتش کند.

محصول لمینت تکنو فلور بر اساس استاندارد E1 که برگرفته از تکنولوژی به روز اروپا است، تولید و در بازار عرضه می‌شود. به غیر از این مورد دارای رویه HDF با مقاومت سایشی AC4 است که جز به روز‌ترین و مناسب‌ترین مدل‌های مقاومتی برای رویه لمینت است.

علاوه بر تمامی موارد بیان شده یکی دیگر از مواردی که باعث شده است تا لمینت تکنو فلور جز محبوب‌ترین لمینت‌های بازار باشد، قیمت به صرفه آن است. شما می‌توانید با یک بودجه معقول با استفاده از لمینت تکنو فلور بخش‌های مورد نظر خود را لمینت کنید.

مزایا لمینت تکنو فلور چیست؟

در این بخش به بررسی مزایا و ویژگی‌های لمینت تکنو فلور می‌پردازیم. در ابتدا لیستی از این ویژگی‌ها را برای شما تهیه کرده‌ایم و در ادامه نیز به بررسی جزیی‌تر مزایای پارکت لمینت تکنو فلور خواهیم پرداخت.

تنوع در رنگ‌بندی

تنوع در نقش و طرح

مقاوم در برابر دما

مقاوم در برابر سایش

مقاوم در برابر وزن‌های بالا

قابلیت ضد اشعه بودن

ساخته شده از مواد طبیعی

قابلیت نصب آسان دارد

دارای طول عمر مناسبی است

و ...

تنوع در رنگ‌بندی

امروزه با گسترش تکنولوژی‌ها در زمینه ساخت لمینت‌ها تنوع مناسبی برای رنگ‌بندی آن‌ها وجود دارد و از این رو می‌توانید با توجه به شرایط و رنگ‌بندی ظاهری که محل مورد نظر شما برای لمینت دارد اقدام به انتخاب لمینت تکنو فلور کنید.

تنوع در طرح و نقش

یکی دیگر از ویژگی‌های لمینت تکنو فلور این است دارای طرح‌های مناسبی است. به صورت کلی طرح‌های اکثر لمینت تکنو فلور در قالب طرح چوب است. البته لمینت تکنو فلور دارای طرح‌های تکمیلی دیگری نیز است و سری های متفاوتی دارد. از جمله سری های آن میتوان سری مدرن و سری آلبرتوس را نام برد.

مقاوم در برابر دما

هر لمینتی این امکان برایش وجود دارد تا در شرایط مختلف بر اساس یک جسم داغ، دمای بالایی را تجربه کند. این مورد صرفاً برای منازل و یا ادارات به صورت کلی صادق است و شامل شرایط خاصی نمی‌شود.

در این شرایط باید شما از یک لمینت مناسب استفاده کرده باشید تا بتواند از این چالش سربلند بیرون بیاید و کمترین آسیب دیدگی را تجربه کند. لمینت تکنو فلور به خوبی این قابلیت را دارا است و نیاز نیست نگرانی از این بابت داشته باشید.

مقاوم در برابر سایش

یکی از موارد دیگری که برای هر لمینتی به وجود می‌آید این است که بر اثر رفت و آمد‌های مکرر و یا جا به جایی وسایل مختلف مانند چرخ، دچار سایش می‌شود، اما در این رابطه باید لمینتی خریداری شود که کمترین سایش را در طولانی مدت داشته باشد.

خرید لمینت تکنو فلور

شما می‌توانید برای خرید لمینت تکنو فلور از سایت فرتاک بعد از بررسی محصول‌های متفاوت اقدام کنید. شما باید به خوبی قبل از خرید لمینت تکنو فلور به بررسی مشخصات آن بپردازید تا در زمان خرید بدون شک و تردید اقدام کنید. به شما بر اساس تجربه، پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از خرید لمینت تکنو فلور به خوبی نیاز خود را مشخص کنید و بر اساس نیازی که دارید، بهترین نمونه از این محصول را برای خود انتخاب کنید. خرید لمینت تکنو فلور در سایت فرتاک با مناسب‌ترین قیمت در دسترس است.

قیمت لمینت تکنو فلور

شما می‌توانید در این صفحه قیمت انواع نمونه‌های لمینت تکنو فلور را مشاهده کنید و بر اساس نیازی که دارید متراژ مورد نظر خود را خریداری کنید. قیمت لمینت تکنو فلور برگرفته از پارامتر‌های مختلفی مانند، هزینه‌های تولید، هزینه‌های جابه جایی، هزینه‌های بسته‌بندی و مواردی از این دست است. ما در سایت برای هر محصول در بخش اطلاعات آن اقدام به تعریف قیمت کرده‌ایم و شما می‌توانید در این بخش قیمت لمینت تکنو فلور را مشاهده کنید.

نحوه سفارش و خرید پارکت لمینت تکنو فلور از فرتاک دیزاین

پارکت تکنو فلور و سایر کدهای این محصول را از فرتاک دیزاین خریداری نمایید. فرتاک دیزاین نماینده ی انواع پارکت ایرانی و خارجی در غرب تهران، آماده ی خدمت رسانی به شما دوستان عزیز است.

قیمت پارکت تکنو فلور را می توانید در سایت فرتاک دیزاین ببینید. پارکت لمینت تکنو فلور به صورت کارتنی به فروش میرسد. برای این منظور ابتدا مساحت مورد نظر را اندازه بگیرید.

عدد به دست آمده را به متراژ هر کارتن پارکت تکنو فلور تقسیم نموده و به بالا گرد نمایید. به تناسب ابعاد فضا یک یا چند کارتن اضافه خریداری نمایید. این موضوع به دو دلیل پیشنهاد می گردد. دلیل اول در نظر گرفتن پرت کار در اجرا است.

دلیل دوم برای  اینکه اگر در آینده برای یکی از تایل های اتفاقی افتاد و خراب شد، چند تایل به عنوان جایگزین داشته باشید. به این ترتیب از دردسر های پیدا کردن یک کد خاص مورد نیاز نجات خواهید یافت.

پس از محاسبه ی تعداد کارتن مورد نیاز و وارد نمودن عدد به دست آمده در سایت فرتاک دیزاین، می توانید فاکتور خود را مشاهده نمایید. پس از مشاهده قیمت پارکت لمینت تکنو فلور مورد نیاز و استعلام موجودی توسط تیم فروش فرتاک و پرداخت وجه، سفارش شما ثبت خواهد شد.

پس از ثبت سفارش آدرس شما را دریافت نموده و پارکت تکنو فلور خریداری شده را برایتان ارسال می نماییم. همانطور که دیدید مراحل خرید پارکت تکنو فلور بسیار آسان است. همین حالا برای خرید پارکت لمینت تکنو فلور اقدام نمایید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 119.3 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.8113 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران