پارکت لمینت محصول چین گرین هوم

پارکت لمینت محصول چین گرین هوم

پارکت گرین هوم محصول دو کشور چین و آلمان در دو سری مات و براق در رنگبندی متنوع و زیبا از جمله برندهای شناخته شده پارکت لمینت، با کیفیت بالا و نصب آسان می باشد. سری براق لمینت های گرین هوم جزوه محبوب ترین سری در بین لمینت های چینی موجود در بازار بحساب می آید. از مهمترین ویژگی های پارکت لمینت گرین هوم میتوان به نظافت آسان و مقاوم در برابر جذب لکه و کثیفی، مقاوم در برابر سایش، مقاوم دربرابر فشار و ضربه، سازگار با محیط زیست اشاره داشت که این برند لمینت را تبدیل به یکی از پرفروش ترین پارکت لمینت های چینی مورده استفاده در منازل و پروژه های ساختمانی کرده است.

پارکت خانه یکی از قسمت هایی است که جلوه زیادی در دکوراسیون داخلی خانه ایجاد می کند؛ به همین خاطر، یک انتخاب درست برای تهیه کفپوش مناسب، می تواند در تغییر دکوراسیون منزلتان نقش بسزایی داشته باشد. شرکت گرین هوم می تواند با سابقه ی چندین ساله در زمینه تولید و عرضه پارکت گرین هوم، شما را در این انتخاب به خوبی یاری دهد.

بهتر است بدانید که هر کدام از انواع کفپوش، با توجه به مزایا و معایبی که دارند برای پوشش نوعی از کاربری محیط مناسب هستند و بنابراین انتخاب یک نوع خاص از کفپوش برای استفاده در پوشش کف تمامی مکانها، تصمیم چندان درستی به نظر نمی رسد.

یکی از انواع کفپوشی که می توانید برای پوشش سطح کف در نظر بگیرید، پارکت است که توسط شرکت گرین هوم با کیفیت خوبی تولید و در بازار عرضه می شود. پارکت گرین هوم، در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شود و بعضی از آنها به صورت مات و بعضی دیگر به صورت براق در بازار موجود هستند.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 121.2 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.5 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.91 متر مربع
  • استاندارد: AC3
  • کشور سازنده: چین