پرده زبرا ارسی

پرده اُرسی

پرده ارسی باز شدن پرده به صورت کرکره ای با دو نوار پارچه ای طرفین پرده انجام می شود. این پرده معمولا دارای طرحهای ساده است.

امروزه پرده ها دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند. هر یک در نحوه حرکت و نمایش دارای عملکرد گوناگونی هستند. این پرده ها در رابطه با نحوه باز و بسه شدن می توانند حرکت چپ و راستی یا بالا و پایین داشته باشند. همچنین پرده ها بعضا بصورت دستی یا موتور دار باز و بسته می شوند. تمامی این موارد باعث می گردند تا نحوه عبور نور در بین این پرده ها متفاوت باشد. در این بین پرده ارسی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پرده اورسی دارای دو نوار در سمت چپ و راست خود است. این امر باعث می گردد پرده در هنگامی که کاملا باز است نمایشی کرکره مانند داشته باشد. این پرده در سایر حالات نیمه باز همانند یک پرده ساده عمل می نماید و کاملا جلوی عبور نور را می گیرد. نحوه باز و بسته شدن آن نیز با زنجیر و مکانیزم نصب شده در بالای آن انجام می گردد و بصورت عمودی باز و بسته می گردد.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا و سایر انواع پرده است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند. شرکت فرتاک با چندین سال تجربه در زمینه فروش انواع پرده می تواند راهنمای خوبی جهت انجام خرید این طیف از محصولات مشتریان محترم باشد.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران