پرده زبرا ساده

پرده زبرا ساده

آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده است که پرده زبرا چیست؟ پرده زبرا در واقع ترکیبی از پرده شید و پرده کرکره است. این نوع پرده از خطوط موازی افقی که ترکیبی از پارچه و تور هستند تشکیل شده است. پرده زبرا انواع متعددی دارد که مناسب فضاهای مدرن و کلاسیک است. برای کاربری های مختلفی تعبیه شده است. بنابراین مناسب فضای تجاری، اداری، مسکونی و هتل ها می باشد. این پرده ها به صورت دوبل هستند که ایجاد سایه روشن می کنند.

پرده زبرا ساده همانطور که از نامش پیداست ز طراحی ساده ای برخوردار است. بنابراین مناسب همه ی کاربری ها می باشد. همچنین برای فضاهایی که به سبک مینیمال طراحی شده اند، این نوع از پرده زبرا بسیار مناسب است. از مزایای پرده زبرا نصب راحت و آسان این محصول است. از دیگر مزایای آن میتوان به دوام و طول عمر بالای آن اشاره کرد. شرکت زبرا خوش سایه این مواد اولیه این پرده ها را از سایر کشورها تامین کرده و در ایران تولید نموده است. پارچه های پرده زبرا تولید ترکیه است. این نوع از پرده زبرا برای پذیرایی یک خانه مدرن و کلاسیک مناسب است. این محصول رنگ بندی بسیار زیبا و متنوعی دارد که مناسب هر نوع سلیقه و دکوراسیون است.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران