پرده زبرا هندسی

پرده زبرا هندسی

پرده زبرا هندسی یکی از مدل های پرده زبرا ی دبل است. این محصول از دسته پردهای مدل جدید است. تولیدی های زبرا پرده های متنوعی را در طرح های گوناگون طراحی کرده اند. آیا به دنبال پرده اتاق خواب با طرح هندسی هستید؟ حتما از کدهای زیبا با طرح های متنوع این محصول دیدن فرمایید. در برخی از کدهای این محصول طرح های زیبایی با خطوط منحنی نقش بسته است. در برخی از کدها این نقش ها کوچکتر و در برخی کدها بزرگتر هستند. همچنین در دسته ای از کدهای این محصول خطوط منحنی با دایره های ریز ترکیب شده اند که این مدل ها را کاملا اسپرت کرده است.

پرده زبرا در واقع ترکیبی از پرده شید و کرکره است. شاید این جمله را شنیده باشید که : پرده کرکره زبرا قیمت مناسب موجود است؟ اما در واقع پرده زبرا با پرده کرکره متفاوت است و ترکیبی از شید و کرکره است. این محصول طرح هایی دارد که با خطوط افقی بریده بریده نقش آفرینی شده است. این طرح ها بسیار اسپرت و شیک هستند. این محصول برای پرده کردن اتاق خواب مدرن و اسپرت مناسب است. همچنین مناسب پذیرایی یک خانه ی اسپرت و جوان است. این محصول هم مانند سایر محصولات زبرا رنگ بندی متنوع و زیبایی دارد. بنابراین با هر دکوراسیون و سلیقه ای همخوانی خواهد داشت.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های زبرا تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران