پرده زبرا سیلوئت

پرده سیلوئت

پرده سیلوئت دارای دو لایه تور دو دو طرف و تکه های پارچه ای در بین خود هستند که در حال باز بودن پرده این پارچه های راه راه مشابه پره های کرکره مابین دو لایه توری جلو و عقب قرار می گیرند. این نوع از پرده به نام پرده سه بعدی نیز شناخته می شود. پرده سیلوئت نوع خاصی از پرده های مدرن است که میتواند پاسخگوی نیازهای سلیقه های خاص پسند باشد.

پرده سیلوئت به عنوان پرده ای مدرن در واقع پرده زبرا نیست. اما در بازار و در میان مشتریان از مدل پردهای سه بعدی زبرا به حساب می آید. بنابراین اگر شنیدید در مورد مدل پردهای زبرا سه بعدی صحبت میشود، منظور همان پرده سیلوئت است. نیمی از این محصول کدهای ساده و شیک متنوعی است. رنگ بندی این کدها شامل کرم، قهوه ای، طوسی و سفید است. این کدهای ساده مناسب هر نوع کاربری است. به علت رنگ های سنگینی که دارد مناسب تجاری اداری و مسکونی است. همچنین به علت سادگی در طرح این کدها، با خانه های مدرن و کلاسیک هماهنگ می شود. کیفیت این نوع پرده بسیار بالا است.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا و سایر انواع پرده است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند. شرکت فرتاک با چندین سال تجربه در زمینه فروش انواع پرده می تواند راهنمای خوبی جهت انجام خرید این طیف از محصولات مشتریان محترم باشد.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران