پرده زبرا شب و روز

پرده شب و روز یا دابل شید

پرده شب و روز یا پرده دابل شید دارای دو مکانیزم حرکتی بوده و به طور کلی پرده طرحداری روی یک پرده ساده مستقل از همدیگر حرکت می کنند. پرده طرحدار ترکیب تور و پارچه بوده و پرده ساده پارچه یکدست است. علت اینکه به آن دابل شید گفته می شود، وجود دو پرده روی یکدیگر است.

پرده شب و روز یک مدل پرده بسیار زیبا و پر طرفدار است. شید رول دوبل، شید دو مکانیزم، دابل شید و دبل شید از نام های دیگر این پرده زیبا است. البته این نوع پرده را به نام زبرا دو مکانیزم هم می شناسند که در واقع اشتباه است. این پرده در اصل در دسته زبرا به حساب نمی آید. کیفیت دوخت این پرده ها بسیار بالا است. پرده دو مکانیزم شب و روز کدهای بسیار متنوعی دارد. بیشتر مدل های پرده شب و روز گل های داماسک و یا انتزاعی بسیار چذابی است. پیش زمینه همه ی این پرده ها سفید است. البته بعضی از کدهای آن زمینه طوسی دارد. طرح های گل ها روی زمینه های سفید و گاهی خاکستری نقش بسته است.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا و سایر انواع پرده است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند. شرکت فرتاک با چندین سال تجربه در زمینه فروش انواع پرده می تواند راهنمای خوبی جهت انجام خرید این طیف از محصولات مشتریان محترم باشد.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: دو مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 ( شید ساده زیر 2 متر، 2) محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران