چمن مصنوعی تایل

مشخصات محصول

ابعاد تایل: 30 در 30 سانتیمتر
ارتفاع پرز چمن: 15 و 25 میلیمتر
ضخامت پایه: 1.5 سانتیمتر
روال نصب: به صورت فاق و زبانه خود اتصال
کشور سازنده: ایران

چمن مصنوعی تایل

چمن مصنوعی تایل کاربرد ها و مزایای بسیاری دارد. از مزایای چمن مصنوعی تایلی می توان به راحتی حمل و نقل آن اشاره کرد. از مزایای دیگر چمن مصنوعی تایل این است که می توانید هر زمان خواستید آن را به مکان دیگری به سادگی منتقل کنید. قفل هایی که کنار چمن مصنوعی تایلی وجود دارند باعث می شود تا آن ها به آسانی در یکیدیگر چفت شوند و تکان نخورند. نصب چمن مصنوعی تایلی بسیار آسان است و بدون نیاز به نصاب می توانید خودتان این کار را انجام دهید.از دیگر مزایای تایل چمن مصنوعی امکان رد کردن سیم از زیر این تایل هاست.

از دیدگاه طراحی نیز چمن تایل قابلیت های بسیاری دارد. می توانید تایل ها را به شکل ترکیبی با چوب پلاست و یا سنگ ریزه ترکیب و اجرا کنید. همچنین قابلیت مهم دیگر این محصول این است که به راحتی می توانید با تنوع بسیار و در اشکال مختلفی قطعه ها را کنار هم بچینید. این محصول چمن مصنوعی بهاره است. اما اگر به چمن مصنوعی پاییزه تایل نیاز دارید، میتوانید با ما تماس گرفته و سفارش دهید. زهکشی های زیر این محصول به راحتی آب را از چمن مصنوعی تایل خارج می کند. بنابراین تایل چمن مصنوعی قابل شستشو است. این محصول که نوعی چمن مصنوعی تزیینی است، برای چمن مصنوعی بالکن مناسب است. چون می توانید آن را پهن کرده و در صورت نیاز به راحتی جمع کنید.

قیمت تایل چمن مصنوعی و انواع چمن مصنوعی تراس و ... را در سایت فرتاک ببینید. شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک بورس چمن مصنوعی در غرب تهران است. انواع چمن مصنوعی قیمت مناسب را از ما بخواهید. در کمترین زمان محصول مورد نظرتان را در هر جای کشور که باشید برایتان ارسال خواهیم کرد. هدف ما جلب اطمینان و رضایت شماست.