کفپوش وینیفلکس

کفپوش وینیفلکس

کفپوشهای تایل

کفپوشهای رولی

معرفی کفپوش های وینیفلکس

همانگونه که طراحی سقف و دیوار های خانه برای بهتر شدن فضای اطراف مان مهم هستند، کفپوش خانه مسکونی نیز در زیباسازی منزل بسیار حایز اهیمت است. به دلیل تنوع در تولید و ساخت کفپوش ها امروزه همگی خواهان کفپوش برای خانه های خود هستند. برای اینکه بعد ها از انتخاب خود پشیمان نشوید، بهتر است ابتدا انتخابی دقیق و جامع داشته باشید. پیشنهاد ما به شما خرید از شرکت وینیفلکس است زیرا با بیش از چنیدن سال تجربه در تولید انواع کفپوش ها یکی از خبره ترین تولید کنندگان کفپوش ها است. سال 1362 این شرکت با تغییر نام به شرکت ایران کفپوش فعالیت خود را بطور مستقل ادامه داده و موفق شد تولید خود را تا 2 برابر افزایش دهد.

انواع کفپوش ها

مسلما برای استفاده از کفپوش ها باید ابتدا فضایی که میخواهید از کفپوش ها استفاده نمایید، را تعیین نمایید. به عنوان مثال کفپوشی که در داخل خانه به کار میرود با کفپوش های محیط های عمومی، ورزشی و اداری خیلی تفاوت دارند. در ادامه به معرفی انواع کفپوش ها در فضاهای مختلف میپردازیم.

این نوع کفپوش ها به کف اتاق چسبانده می شوند و نمای کار مشابه پارکت خواهد بود. کفپوشهای پی وی سی وینیفلکس که برای منزل و خصوصا آشپزخانه استفاده می گردند ضد آب بوده و در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند.

کفپوش PVC ترکیبی است از نفت خام و گاز کلر که درطی فرآیندی از پلیمریزاسیون با دو روش تولید می گردد. این کفپوش ها به نام کفپوش تایل نیز شناخته شده است.

کفپوش ها معمولا به شکل لمینت یا همان طرح چوبی هستند که خواهان بیشتری دارد، البته طرح سنگ آنها نیز در اماکن اداری کاربرد خاصی دارند. کفپوشهای PVC اداری معمولا دارای ضخامت بیشتری نسبت کفپوشهای خانگی هستند و همچنین لایه محافظ مقاوم روی آنها در انواع اداری ضخیم تر هستند.

در ادامه به برخی از مزایای کفپوشهای وینیفلکس اشاره میکنیم:

  • ضد آب و قابل شستشو
  • مقاومت در برابر حرارت و اسید
  • دارای خواص آنتی استاتیک و قابل نصب بر روی تمامی سطوح صاف
  • دارای کیفیت و طول عمر بالا
  • دارای انواع آنتی‌ باکتریال مناسب جهت نصب در راهرو
  • مقرون به صرفه و ارزان بودن

کفپوش رولی وینیفلکس، کفپوش هایی هستند که نصب آسانی دارند و به صورت رولی با ضخامت و عرض و طول متفاوت میباشند. این نوع کفپوش ها بیشتر برای مکان های تجاری بسیار بزرگ و اماکن ورزشی استفاده میشوند. در انواع طرح و نقش و نگار های مختلف تولید میشود. قیمت این کفپوش ها نسبت به سایر کفپوش ها مناسبتر است. کفپوش رولی نیز میتواند در خانه ها و مخصوصا اتاق خواب ها استفاده شود. کفپوش رولی اتاق کودک با طرحهایی خاص یکی از پر فروش ترین کفپوش های رولی در بازار است. شرکت وینیفلکس تولید کننده کفپوش تایل و کفپوش رولی ارزان و بسیار مقرون به صرفه است.