کفپوش پلیژن

کفپوش پلیژن

مشخصات محصول

طول تایل: 91.4 سانتیمتر
عرض تایل: 15.2 سانتیمتر
ضخامت هر تایل: 2 میلیمتر
سطح پوشش هر بسته: 4.18 متر مربع
کشور سازنده: ایران

کفپوش پلیژن

کفپوش‌ها در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارند. شما می‌توانید با استفاده از کفپوش‌ها بستر‌های مختلفی را بپوشانید. برای مثال موارد همچون منزل، دفتر کار، سالن‌های ورزشی، استخر‌ها و ... مواردی از این دست قابلیت استفاده از کفپوش را دارند. شما در این صفحه از سایت می‌توانید انواع کفپوش پلیژن را مشاهده کنید و با توجه به نوع نیازی که دارید، بهترین آن‌ها را برای خود خریداری کنید. برند کفپوش پلیژن یکی از قدیمی‌ترین برند‌های وارد‌کننده و تولید‌کننده کفپوش در ایران است. این برند محصولاتش با کیفیت بالا و ماندگاری مناسب شناخته می‌شود. برند پلی ژن کفپوش‌های مختلفی را با رنگ‌بندی‌ها و ویژگی‌های متمایز تولید و در بازار به فروش می‌رساند.

مزایای کفپوش پی وی سی پلیژن

برای اینکه شما از خرید کفپوش پی وی سی پلیژن مطمئن شوید در این بخش برخی از مزایای بسیار مهم و کاربردی کفپوش پی وی سی پلیژن را برای شما لیست کرده‌ایم. اگر شما قصد خرید کفپوش پی وی سی پلیژن را دارید با مطالعه این بخش به اطلاعات بیشتری در مورد این محصول دست خواهید یافت. به صورت کلی مزایا کفپوش پی وی سی پلیژن عبارت است از:

  • پایداری رنگ کفپوش بعد از گذر زمان
  • مقاوم بودن کفپوش در برابر لک گرفتگی
  • مناسب از نظر بازتاب نور
  • دارا بودن قابلیت آکوستیک
  • مقاوم بودن در برابر آتش و دمای بالا
  • و ...

پایداری رنگ کفپوش بعد از گذر زمان

یکی از موارد بسیار مهمی که شما باید در مورد خرید کفپوش به آن توجه کنید این است که آیا کفپوشی که مد نظر دارید، بر اثر گذر زمان رنگ خود را حفظ می‌کند یا خیر. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که اگر به خوبی بتواند رنگ خود را حفظ بکند به مرور زمان از زیبایی آن کاسته نمی‌شود و بلکه کمکان مانند روز اول زیبا و جذاب خواهد بود. اما اگر قرار باشد در مورد پایداری رنگ کفپوش پی وی سی پلیژن صحبت کنیم، باید بگوییم این کفپوش‌ها از لایه رنگ‌های متعدد و همچنین لایه‌های محافظ رنگ مرغوب کره‌ای ساخته شده‌اند؛ بنابراین پایداری بسیار مناسبی در این زمینه دارند. اما نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد، این است که اگر شما قصد دارید تا از این نوع کفپوش در محیط‌هایی با نور زیاد استفاده کنید، بهتر است برای افزایش عمر محصول از سایه‌بان‌ها نیز بهره‌مند شوید.

مقاوم بودن کفپوش در برابر لک گرفتگی

کفپوش پی وی سی دارای شامپوی مخصوص است و شما می‌توانید با استفاده از این شامپو جرم گرفتگی‌های کفپوش را برطرف کنید. یکی دیگر از مزایای کلی استفاده از کفپوش پلیژن این است که چنین کفپوش‌هایی با توجه به جنس پی وی سی که دارند در برابر شستشو به خوبی مقاوم هستند و مشکلی پیش نمی‌آید.

البته هنگام شستشو کفپوش پی وی سی پلیژن به این نکته توجه داشته باشید که آب برای مدت زمان طولانی بر روی آن باقی نماند.

مناسب از نظر بازتاب نور

کفپوش پی وی سی پلیژن کمی براق است و شما باید با توجه به کاربردی که از آن توقع دارید به این مورد توجه کافی را داشته باشید. زیرا این براقی در برخی از موارد می‌تواند اثرات منفی بر فضای پیرامون کفپوش داشته باشد.

دارا بودن قابلیت آکوستیک

این قابلیت باعث می‌شود تا حجم صدای کاهش یابد و برای منازل و محیط‌های اداری یک قابلیت بسیار مناسب به حساب می‌آید. کفپوش پلیژن به نسبت مواردی مانند سرامیک و لمینیت دارای عایق صوتی بسیار مناسبی به حساب می‌آید.

مقاوم بودن در برابر آتش و دمای بالا

یکی دیگر از مزایای کفپوش پی وی سی پلیژن این است که چنین کفپوش‌هایی دارای مقاومت خوبی در برابر دما و آتش سوزی هستند. کفپوش پلیژن قبل از ارائه در بازار توسط آزمایش‌های مختلف ایمنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و از این رو دارای استانداری‌های مناسبی در راستای آتش گرفتگی می‌باشد.

البته شما به این نکته توجه داشته باشید که کفپوش پی وی سی پلیژن در صورتی که روی آن‌ها آتش قرار بگیرد و یا سیگار به صورت داغ بریزد، دچار آسیب دیدگی می‌شوند، اما کماکان کارایی خود را از دست نمی‌دهند و این جز مزایای این نوع کفپوش به حساب می‌آید.

قیمت کفپوش پلیژن

قیمت کفپوش پی وی سی پلیژن با توجه به مدل و قابلیت‌هایی که دارد متغیر است؛ بنابراین شما برای اینکه بدانید قیمت محصول مد نظرتان چقدر است، در ابتدا لازم است تا به خوبی نیازی که دارید و همچنین توقعاتی که از این نیاز دارید را مشخص کنید، سپس بین پیشنهادات مناسب برای شما به دنبال استعلام قیمت کفپوش پی وی سی پلیژن باشید. شما قادر هستید تا با استفاده از راه‌های ارتباطی در سایت با ما برای استعلام کفپوش پلیژن قیمت و موجودی بروز آن در ارتباط باشید.