گلویی پی وی سی

مشخصات محصول

طول شاخه: 2/4 و 3 متر
عرض پروفیل: 8 ، 9 ، 10 ، 11 سانتیمتر
متریال: پی وی سی و پلی استایرن
رنگ بندی: دارای رنگ بندی متنوع
کشور سازنده: ایران

گلویی پی وی سی

گلویی پی وی سی از جمله پروفیل های کاربردی داخل ساختمان است. اگر چه استفاده از این ابزار مانند قرنیز اجباری نیست، ولی اجرای درست و به جای گلویی پی وی سی فضای شما را از یک دکوراسیون داخلی ساده متمایز می‌کند. دکوراسیون داخلی فرتاک متنوع ترین و با کیفیت  ترین ابزارهای گلویی pvc را در سایت فرتاک دیزاین در اختیار شما قرار داده است. با مراجعه به سایت فرتاک می توانید خرید گلویی پی وی سی را به صورت آنلاین انجام دهید.

استفاده از پروفیل ها و ابزارهای ساختمانی از جمله ابزار گلویی پی وی سی، فضای شما را متفاوت تر و زیباتر جلوه می دهد. به این علت که برای کاهش هزینه ها کمتر از این چروفیل استفاده می گردد. البته ناگفته نماند که پروفیل گلویی پی وی سی در ترکیب با زیرگلویی pvc اجرا می شود. چراکه این دو متریال مکمل یکدیگر هستند. بنابراین دقت نمایید که از نظر طرح و رنگ کاملا مشابه یکدیگر باشند.

گلویی پی وی سی چیست؟

گلویی پی وی سی ابزاری است که مابین دیوار و سقف اجرا میگردد.‌ در واقع یک لبه ی آن بر روی دیوار و لبه ی دیگر آن بر روی سقف قرار میگیرد.‌ البته این ابزار به تنهایی اجرا نمی‌گردد. بلکه مانند یک نوار، زیر ابزار گلویی و بر روی دیوار نصب شده و ابزار گلویی پی وی سی را تکمیل می‌کند. این دو پروفیل در کنار یکدیگر تغییر شگرفی در طراحی داخلی فضا ایجاد خواهند کرد. و استفاده از یکی بدون دیگری امکان پذیر نخواهد بود.

مشخصات ظاهری گلویی سقف PVC

ابزار گلویی سقف پی وی سی مانند سایر پروفیل های ساختمانی به شکل شاخه ای تولید و عرضه میگردد. طول شاخه های گلویی سقف پی وی سی ۳ متر است. ارتفاع این محصول معمولا ۱۰ سانتیمتر است. گلویی سقف پی وی سی ابزار دکوراتیوی است که در طرح ها و رنگهای بسیار متنوعی در سایت فرتاک دیزاین موجود است. گلویی سقف پی وی سی هم شامل کدهای طرح دار و هم کدهای ساده است. بنابراین می توانید آنها را متناسب با سبک و حال و هوای دکوراسیون خود خریداری نمایید.

مزایای شگفت انگیز ابزار گلویی پی وی سی

۱.ابزار گلویی پی وی سی در ترکیب با زیرگلویی، همانند قرنیز به نوعی فضای شما را قاب بندی میکند. همین موضوع به زیبایی دکوراسیون داخلی می افزاید.

۲. با اجرای ابزار گلویی پی وی سی تغییر احتمالی متریال  سقف و دیوار متمایز شده و زیباتر جلوه می کند.

۳. اجرای ابزار گلویی پی وی سی کمک شایانی به تعریف سبک دکوراسیون داخلی شما خواهد کرد. برای مثال اگر دکوراسیون شما کلاسیک است می توانید از ابزار گلویی پی وی سی با طرح های زیبای کلاسیک استفاده نمایید.

۴. برخی از افراد که تصور می کنند  این ابزار فقط نقش دکوراتیو دارد. اما در واقع این محصول برای پوشاندن ایرادهای احتمالی رنگ و یا اجرای متریال و یا ترک خوردگی در نقطه تقاطع سقف و دیوار نیز استفاده می شود.‌ بنابراین این ابزار کاربردی نیز محسوب می گردد.

محاسبه تعداد شاخه گلویی مورد نیاز و خرید ابزارگلویی در یک چشم به هم زدن

برای خرید ابزار گلویی PVC باید قبل از هر چیز تعداد شاخه ی مورد نیاز را مشخص کنید. برای این کار کافی است محیط قسمت هایی که می خواهید با گلویی  pvc بپوشانید را با یک متر اندازه بگیرید. عدد به دست آمده را تقسیم بر ۳ (طول شاخه ابزار گلویی پی وی سی) نمایید. عدد به دست آمده را رو به بالا رند نمایید. بسته به حجم کارتان مقداری هم به عنوان پرت اجرا در نظر بگیرید. برای این کار می توانید با نصاب مورد نظر مشورت نمایید. البته همکاران ما در بخش فروش نیز می توانند شما را راهنمایی کنند.

پس از محاسبه تعداد شاخه و انتخاب طرح مورد نظر آن عدد را در قیمت هر شاخه ابزاری گلویی پی وی سی که در سایت فرتاک موجود است، ضرب نمایید. عدد به دست آمده قیمت فاکتور شما خواهد بود. خرید ابزار گلویی را از نمایندگی های معتبر این محصولات از جمله فرتاک دیزاین انجام دهید. آیا ساکن شهرهای دیگر به جز تهران هستید؟ برای خرید ابزار گلویی پی وی سی و سایر محصولات دکوراسیون داخلی از سایت فرتاک دیزاین، هیچ محدودیتی ندارید. ارسال در کمترین زمان ممکن توسط باربری های مطمین توسط تیم فرتاک دیزاین انجام خواهد شد.

جمع بندی و نتیجه گیری

ابزار گلویی پی وی سی، پروفیلی است که در محل تقاطع سقف و دیوار اجرا می گردد. زیرگلویی پی وی سی نیز آن را تکمیل می‌کند. این ابزار طرح ها و رنگهای متنوعی دارد که می توانید آنها را متناسب با رنگ وسبک دکوراسیون داخلی فضای مورد نظرتان انتخاب نمایید. این پروفیل هم جنبه ی زیبایی و هم کاربردی دارد. برای مشاهده قیمت و خرید ابزار گلویی پی وی سی به سایت فرتاک دیزاین مراجعه نمایید.