پرده پوستری

پرده سه بعدی و چاپی

یکی از زیباترین بخش های طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و محل کار، انتخاب یک پرده مناسب است که زیبایی منزل یا محل کار شما را صد چندان می نماید. در سال های اخیر تنوع بسیار زیادی از پرده های مدرن و سنتی در طرح و رنگ های مختلفی وارد بازار شده اند که در این میان پرده زبرا ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد.

پرده پوستری پرده هایی هستند که روی یک پارچه شید سفید ساده، یک تصویر سه بعدی یا معمولی چاپ می گردد. این پرده ها دارای طرحهای گوناگونی از قبیل منظره، گل، کودک و ... هستند و برای ایجاد نمایی متفاوت در منزل یا محل کار گزینه ای متفاوتی هستند.

پوسترهای چاپ شده روی این پرده ها دارای طرحهای گوناگونی هستند. به طور کلی دارای دو نوع طرح سه بعدی و معمولی هستند. ولی به لحاظ طرح دارای انواع گوناگونی هستند. طرح گل ، طرح منظره ، طرح کودک ، طرح هندسی ، طرح اماکن شهری و ... از جمله طرحهای این پرده ها هستند.

از انجاییکه این پرد ها بر روی شیدهای سفید یکدست چاپ می شوند، حالت پرده زبرا را نداشته و امکان ایجاد حالت سایه روشن ندارند. ولیکن امتیاز آنها اینست که طرح خود را با کیفیت خروجی بهتری به نمایش بیننده می گذارند.

شرکت خوش سایه دارای بیست سال قدمت در زمینه تولید پرده های کرکره و زبرا و سایر انواع پرده است. پرده های تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای تنوع رنگ و طرح قابل توجهی است.

پرده های تولیدی شرکت خوش سایه دارای انواع گوناگونی از جمله دبل، شب و روز، سیلوئت، ارسی، رومن و پوستری هستند. شرکت فرتاک با چندین سال تجربه در زمینه فروش انواع پرده می تواند راهنمای خوبی جهت انجام خرید این طیف از محصولات مشتریان محترم باشد. بهترین قیمت پردهای سه بعدی را از ما استعلام نمایید.

مشخصات محصول

  • ارتفاع شید: تا 3.5 متر
  • عرض شید: تا 2.8 متر
  • مکانیزم: تک مکانیزم
  • مساحت شید: زیر 1.5 متر، 1.5 محاسبه می گردد.
  • جنس پارچه: محصول ترکیه
  • کشور سازنده: ایران