کاغذ دیواری کودک و نوجوان

رول تا 100 هزار تومان

محصول ایران

رول از 100 تا 200 هزار تومان

محصول چین

رول از 200 تا 300 هزار تومان

محصول چین

محصول بلژیک

رول از 300 هزار تومان به بالا

محصول چین

محصول آمریکا

دنیای زیبای کاغذ دیواری کودک نوجوان

احتمالا کودک شما ساعت‌های زیادی را صرف بازی‌های کامپیوتری می‌کند و این در حالی است که شما با توجه به اوضاع اقتصادی پیش رو ساعت‌های کار و فعالیت خود را دو چندان می‌کنید تا کودکتان کمبودی احساس نکند. شاید اغلب اوقات خسته به خانه می‎رسید و کودک و نوجوان شما زمان زیادی را در چهاردیواری اتاقش سر می‌کند.

یکی از  جذابیت‌های این چهار دیواری پوشش دیوارهاست. پوششی که می‌تواند تحرک و پویایی را القا کند و یا تلنگری به استعداد هنری کودک و نوجوان شما باشد. شاید با دیدن دیوارهای اتاقش رگ رویا پردازیش گل کند و خودش را در غالب قهرمان‎های فیلم‌های کارتونی تصور کند. خلاصه آنکه در انتخاب نوع کاغذ دیواری کودکانه و کاغذ دیواری جوان و نوجوان دقت به خرج دهید. ضمن مشارکت دادن او در انتخاب اختیار همه دیوارها را هم به دستش ندهید. با او تعامل کنید.  اما دیدگاه‌های منطقی و تجارب و شناخت خودتان را هم چاشنی انتخاب‌ها کنید. مهم است که در پایان کار کودک و نوجوان شما لبخند رضایت بر لب داشته باشد و از دیدن دیوارهای اتاقش هیجان زده و شاد باشد.

در انتخاب کاغذ دیواری یا پوستر دیواری اتاق کودک یا نوجوان، کیفیت را فراموش نکنید و سعی کنید حتما از کاغذ دیواری قابل شستشو و با کیفیت استفاده نمایید.

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

 در این مقاله تلاش میکنیم تا با ارائه مجموعه‌ای از کاغذ دیواری‌های جذاب شما را در انجام این کار یاری دهیم. ابتدا از کاغذ دیواری‌هایی آغاز می‎کنیم که در دنیای کارتون به سر می‌برند. کارتون یکی از سرگرمی‎های جذاب کودکان و نوجوانان و حتی بزرگترهاست. چه بسا بسیاری از ما خاطرات کارتون‎های سال‌های کودکی و نوجوانیمان را تا میانسالی همچنان حفظ می‌کنیم و از یادآوری آن هنوز هم لذت می‎‌بریم. مجموعه‌های کارتونی با رنگ سبز، کرم، آبی، صورتی و یا رنگ‌های مخلوط از طوسی و صورتی ایده‎آل کودکان است. حتی شما می‎توانید از کاغذ دیوارهایی استفاده کنید که طراحی مزرعه داشته باشد. مزرعه‌ای که پر باشد از سبزه و درخت و حیوانات اهلی. مزرعه‌ای که آرامش را به دنیای خیالی کودک و نوجوان شما هدیه می‌کند.

انتخاب کاغذ دیواری نوجوان و کودکان 8 سال به بالا

کاغذ دیواری نوجوان شامل اسباب بازی‌های سنتی و مدرن است. بر حسب اینکه فرزند شما کودک است و یا نوجوان، می‌توانید از یکی از این دو گزینه بهره ببرید. مجموعه پوسترهای دیواری که تصاویر زندگی در زیر آب را با نقش‌های کارتونی بازسازی کرده‌اند نیز می تواند گزینه مناسبی برای کودک و نوجوان خانه شما باشد. اگر فرزندتان نوجوان است و به فضا، نجوم و تصاویر آسمان علاقه‌مند است میتوانید از کاغذ‌هایی استفاده کنید که در بر گیرنده اجرام آسمانی و یا سفینه‌های فضایی است. شاید کودک شما تمایل دارد از تصاویر خانوادگی برای تزیین اتاقش بهره ببرد، این هم می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد. شما می‌توانید انواع بسیار مناسبی از ایده‌ها خلاقانه را برای کاغذ دیواری اتاق فرزندتان به کار بگیرید. شاید برایتان جالب باشد اما نوجوانی که به مسائل ریاضی علاقمند است از دیدن نقش اعداد و ارقام و تناسب و لگاریتم بر روی دیوار لذت می‌برد. اگر شما یکی از دیوارهای اتاق نوجوانتان را با پوستری از نقشه جغرافیای کره زمین بپوشانید او می‌تواند همیشه منظره‌ای از دریاها و پستی و بلندی‌های کره زمین را پیش رو داشته باشد. نوجوان‌ها عموما علاقه خاصی به انواع ماشین دارند. پس انتخاب پوستری از انواع اتومبیل برای پوشش یکی از دیوارهای اتاق کودک و نوجوان جالب خواهد بود. بعضی از نوجوانان رنگ‌ها و نقش‌های متضاد را می‌پسندند. در این صورت کاغذ دیوارهای با چنین طراحی برایشان ایده‎آل است.

تفاوت کاغذ دیواری اتاق  کودک دختر و پسر

اگرچه تصور غالب در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه رنگ‌های صورتی و در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه رنگ‌های آبی را توصیه می‎کند اما واقعیت این است که در دنیای امروز دیگر کودکان و نوجوانان چندان طرفدار این الگوهای از پیش تعیین شده نیستند. پس توصیه ما این است که مشورت صد در صدی را با فرزندتان در مورد چگونگی رنگ‌ها در نظر داشته باشید.

در مورد هزینه کاغذ دیواری نوجوان با فرزندان خود مشورت کنید

فاکتور بعدی هزینه‌ای است که اغلب ما درگیر آن هستیم و برای انجام هر کاری نکته اصلی است. پیشنهاد می‌کنیم برای تزیین اتاق کودک و نوجوانتان در این مورد هم با او صحبت کنید. کودک شما درک می‎کند که با کمک هم می‌توانید با حداقل ممکن هزینه بهترین نتیجه را بگیرید. راهکاری که ما توصیه می‌کنیم این است که ابتدا لوازم و اثاثیه اتاق کودک و نوجوانتان را بررسی کنید و با توجه به طرح، رنگ و جنس آن‌ها کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان را اتاق کنید. برای بهینه‌سازی هزینه می‌توایند تنها یک پوستر دلخواه را برای یک دیوار تهیه کنید و باقی دیوارها را رنگ بزنید و یا با یک کاغذ دیواری ساده بپوشانید. مهم این است که کودک و نوجوان شما در پایان کار لبخند رضایت به لب داشته باشد.

شرکت فرتاک را جهت خرید انواع کاغذ دیواری همواره در کنار خود داشته باشید.