محصولات کاغذ دیواری

یکی از پرکاربردترین محصولات دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری و پوستر دیواری یکی از پرکاربردترین محصولات در حیطه ی دکوراسیون داخلی است که در همه ی زمینه های دکوراسیون داخلی، چه در دکوراسیون داخلی مدرن و چه در دکوراسیون داخلی کلاسیک کاربرد فراوانی دارد.
یکی از مهم ترین دلایل استفاده ی زیاد از کاغذ دیواری ، این است که طرح ها و نقش های بیشماری دارد که برای همه نوع سلیقه ها میتواند مفید باشد. اگر سری به بورس کاغذ دیواری غرب تهران بزنید میتوانید انواع کاغذ دیواری را مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که تنوع نقش ها و طرح های کاغذ دیواری چقدر میتواند زیاد باشد و دقیقا به دلیل همین متنوع بودن کاغذ دیواری است که امروزه شاهد استفاده ی عمده از آن هستیم. در واقع این محصول آنقدر تنوع دارد که میتواند هر مشتری را که در نظر دارد برای دیوار منزل خود پوشش انتخاب کند، جذب کند. کاغذ دیواری نه تنها طرح ها و نقش های متعددی دارد بلکه در قیمتهای متفاوت عرضه میشود و این عامل نیز نقش مهمی در پرکاربرد بودن کاغذ دیواری دارد.

کاغذ دیواری ، مناسب برای تمام اقشار

تولیدکنندگان و کسانی که کارشان فروش کاغذ دیواری است معمولا با سوالات زیادی از سوی خریداران مواجه میشوند که عمده ی این سوالات در مورد قیمت کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری قیمت مناسب چه قیمتی دارد؟ کاغذ دیواری قیمت متری چند است؟ کاغذ دیواری قابل شستشو قیمت هر رولش چند؟

اینها سوالاتی اند که تمامی فروشندگان با آن ها سرو کاردارند. استفاده زیاد از این سوالات نشان دهنده ی مهم بودن و اولویت داشتن قیمت کاغذ دیواری برای بسیاری از مصرف کنندگان است. اما جای نگرانی برای مصرف کنندگانی که این پوشش را انتخاب میکنند نیست. این محصول همان طور که در نقش ها و طرح های متعدد ارائه میشود در قیمت هم بسیار متنوع است و میتواند پاسخگوی مناسبی برای نیاز تمام اقشار باشد و اغلب افراد جامعه با وضعیت و توان مالی گوناگون میتوانند کاغذ دیواری منزل خود را با توجه به جیب و سلیقه ای که دارند انتخاب کنند.

تصمیم گیری برای خرید کاغذدیواری

عوامل زیادی در خرید کاغذ دیواری و نوع آن میتوانند تاثیرگذار باشند و همان طور که در بالا اشاره کردیم سلیقه و توان مالی در این تصمیم گیری خیلی میتوانند تاثیرگذار باشند. عامل مهم دیگری که در این تصمیم گیری تاثیر زیادی خواهد داشت، نیاز مصرف کننده است. سبک کاغذ دیواری مبنی بر کلاسیک یا مدرن بودن آن  و هماهنگی با سایر دکوراسیون انتخاب بسیار مهمی در هنگان خرید کاغذ دیواری است. این که کاغذ دیواری قابل شستشو مناسب نیازش باشد یا نه، کاغذ دیواری جدید بخواهد یا مهم نیست، آن را برای منزل بخواهد یا یک اداره و...  همگی عواملی هستند که خریدار هنگام خرید باید به تمامی آنها دقت کند.

اما علاوه بر مواردی که گفته شد، خریدار هنگام خرید باید اطلاعات و علم کافی را نیزداشته باشد تا به اصطلاح کلاه سرش نرود. ما در قسمت بعدی به نکات اصلی در خرید کاغذ دیواری که شما باید رعایت کنید اشاره میکنیم.

هنگام خرید کاغذدیواری باید به چه نکاتی دقت کرد؟

هماهنگ بودن رنگ کاغذ با سایر وسایل منزل اولین نکته ای است که شما باید به آن توجه کنید و بی اهمیتی به این مساله از زیبایی منزل شما میکاهد. توجه کردن به روحیه خود و خانواده تان نکته ی بعدی است. اگر شما فردی با روحیه ی تنوع طلبانه هستید بهتر است طرح های شلوغ انتخاب کنید و اگر این گونه نیستید بهتر است طرح های ساده تر انتخاب کنید. توجه نکردن به این نکته با گذشت زمان در روح شما ایجاد خستگی و زدگی خواهد کرد.

باید این نکات را هم بدانید که کاغذ دیواری با طرح های عمودی و راه راه باعث میشود دیوار بلند تر وسقف مرتفع تر به چشم بیایند. طرح های با نقوش شکسته یا نقوش تیز وهندسی، انرژی، هیجان و پویایی فضا را بیشتر میکند. اگرمیخواهید دکوراسیون پذیرایی درخانه شما دارای فضایی آرامش بخش باشد، باید کاغذدیواری منزل خودرا در ابعاد کوچک و کمرنگ نصب کنید.

استفاده کردن از رنگ گرم در پذیرایی باعث میشود فضای ایجاد شده صمیمیت و دلنشینی بیشتری داشته باشد و بخصوص در مهمانی ها باعث شود افراد رابطه بهتری باهم داشته باشند.

استفاده کردن از  رنگ هایی مانند سبز و آبی باعث ایجاد حس تازگی و خنکی در دکوراسیون پذیرایی میشود. درفضاهای کوچک از رنگ های روشن استفاده کنید تا گرفتگی و کوچک شدن فضا بوجود نیاید. یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام انتخاب طرح کاغذ دیواری باید به آن توجه نمایید هماهنگی کاغذ دیواری با کفپوش است. اگر کفپوش پذیرایی شما ساده است، بهتر است از طرح های گلدار و شلوغ استفاده کنید و اگر پذیرایی شما طرح دار و شلوغ است انتخاب کردن طرحهای ساده، مناسب ترین ایده ی ممکن است.

برای کاغذ دیواری اتاق خواب باید سراغ طرح هایی برویم که علاوه بر جذابیتی که به اتاق می بخشند باعث ایجاد حس آرامش در افراد شوند. بدین جهت برای کاغذ دیواری اتاق خواب می توانیم از کاغذهای ساده یا گل دار استفاده کنیم. استفاده از کاغذ دیواری ساده یا گلدار که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد.

با توجه به اینکه کاغذ دیواری کاملاً قابل شستشو است، می توانیم در محیط آشپزخانه نیز از آن استفاده نماییم. محیط آشپزخانه معمولاً با کابینت و یا دیگر وسایل آشپزخانه محصور شده است اما هر قدر که بتوانیم از اندک فضا های این محیط برای تزئین استفاده کنیم به جذابیت آن کمک بیشتری نموده ایم.

یکی دیگر از موارد استفاده از کاغذ دیواری ، ایجاد پوشش دیوار در اتاق کودک است. البته برای کاغذ دیواری اتاق خواب کودک باید از مناظر طبیعی  و طرحهای کودکانه استفاده کنیم که کاملاً به ذوق و سلیقه کودکانه نزدیک باشد.

کاغذ دیواری اتاق کودک باید از نظر روانشناسی کودک، کاملاً به سلیقه کودکانه نزدیک باشد. استفاده از طرح های جذاب و کودکانه در کاغذ کودک می تواند دیوار اتاق کودک را کاملاً جذاب نماید. همچنین استفاده از تصاویر شبیه سازی شده حیوانات بر روی کاغذ دیواری اتاق کودک می تواند در افزایش روحیه کودک بسیار موثر باشد.

بسیار خب اگر واقعا قصد خرید کاغذ دیواری به عنوان  پوشش برای دیوارهای خانه ی خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که تمامی دقت خود را به خرج دهید و عوامل مختلف را در نظر بگیرید. مواردی که در سطرهای بالا به شما توضیح دادیم در این زمینه بسیار مفید هستند و اگر خوب متوجه آن ها نشدید، پیشنهاد میکنیم دوباره آن ها را مطالعه کنید.

تماس با ما فرتاک دیزاین

یکی از انواع دکورهایی که در چند دهه اخیر بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون و سایر افراد قرار گرفته است انواع کاغذ دیواری ساده و کلاسیک است. امروزه در طراحی داخلی منازل کمتر موردی را می‌توان یافت که در دیزاین آن از یکی از انواع کاغذ دیواری استفاده نشده باشد زیرا خرید و نصب کاغذ دیواری و همچنین قیمت تمام شده آن از رنگ کردن کمتر بوده و دردسر کمتری نیز دارد از طرف دیگر ممکن است در مواردی پیش بیاید که قسمتی از یک دیوار آسیب ببیند یا شما بخواهید برای بزرگتر نشان دادن و عمق بخشیدن به محیط کوچک مورد نظر خود به جای مرمت و رنگ کردن از کاغذ‌های دیواری استفاده کنید.

اما قبل از هر چیزی قیمت کاغذ دیواری مسئله‌ای است که در حال حاضر ذهن شما و بسیاری از دیگر خوانندگان این مقاله به خود مشغول کرده است. از آنجایی که کاغذ‌های دیواری در انواع مختلفی تولید می‌شوند بنابراین قیمت آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارد پس در ادامه این مقاله با بررسی معیارهای تعیین قیمت کاغذ دیواری و قیمت نصب آن همراه ما باشید.

قیمت - انواع- کاغذ - دیواری - فرتاک - دیزاین
قیمت - انواع - کاغذ 0 دیواری- فرتاک - دیزاین

قیمت کاغذ دیواری چگونه محاسبه می‌شود؟

از آنجایی که نوع، جنس، طرح و اندازه انواع کاغذ دیواری با یکدیگر تفاوت دارد پس از نظر قیمت نیز با هم فرق دارند به همین دلیل قیمت کاغذ دیواری ساده بسیار کمتر از قیمت کاغذ دیواری نانو است یا اینکه با توجه به جنس و طرح‌های سه بعدی قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نیز با قیمت کاغذ دیواری سقف تفاوت دارد. اگر به عنوان یک خریدار برای اولین بار به فروشگاه‌های فروش کاغذ دیواری یا شرکت‌های طراحی دکوراسیون مراجعه کنید ممکن است اندازه و قیمت رول‌های کاغذ دیواری شما را گیج کند.

از آنجایی که عرض رول‌های کاغذ دیواری موجود در بازار در اغلب موارد 53 سانتی متر تولید می‌شوند و طول دیوارها نیز از سقف تا کف زمین معمولا یکسان است بنابراین یک رول تک واحد برای دیواری به طول 2 متر و 75 سانتی متر کافی است.

قیمت کاغذ دیواری معمولا به دو صورت عنوان می‌شود با محاسبه هزینه نصب یا بدون محاسبه آن و به صورت مجزا پس اگر خودتان قصد نصب کاغذ دیواری را دارید باید دیوارها را به دقت اندازه گیری کرده تا در هنگام تعداد رول‌ها را به مقدار کافی تهیه کنید. البته فاکتورهای دیگری نیز روی قیمت تمام شده کاغذ دیواری اثر گذار است که این مورد به انتخاب نوع کاغذ دیواری مد نظر شما بستگی دارد و هر چه جنس کاغذ دیواری و طرح آن بهتر و پیجیده‌تر باشد قیمت آن بیشتر است

معیارهای موثر جهت تعیین قیمت انواع کاغذ دیواری:

کاغذهای دیواری در اندازه، طرح‌ها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند که این امر باعث تفاوت قیمت انواع کاغذ دیواری می‌شود.

  •  جنس کاغذ دیواری

یکی از اصلی‌ترین معیارهای تعیین قیمت کاغذ دیواری جنس آن است. این مسئله که جنس کاغذ دیواری از مقاومت خوبی برخوردار بوده و در برابر کشش، خط و خش، پارگی و... مقاوم باشد برای همه افرادی که قصد خرید این محصول را دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عنوان مثال قیمت کاغذ دیواری نانو با قیمت کاغذ دیواری سقف یا قیمت کاغذ دیواری ساده بسیار متفاوت است زیرا نوع و جنس کاغذ هرکدام از آن‌ها با دیگری تفاوت دارد. همچنین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نیز به دلیل جنس و طرح فوق‌العاده حتما با دیگر انواع کاغذ دیواری تفاوت دارد.

  • ضخامت کاغذ دیواری (گرماژ کاغذ دیواری )

فاکتور بعدی در تعیین قیمت کاغذ دیواری ضخامت کاغذ است. بدیهی است که هر چه کاغذ نازک‌تر باشد نصب آن راحت‌تر بوده و هر چه از ضخامت بیشتری برخوردار باشد سخت‌تر نصب می‌شود و بهتر است از افراد متخصص کمک گرفت. همچنین کاغ دیواری‌های نازک سریع‌تر خراب و پاره می‌شوند پس از قیمت کمتری نیز برخوردار هستند. پس اگر قصد خرید یک کاغذ دیواری مقاوم را دارید به ضخامت آن نیز توجه کنید هر چند که از قیمت بیشتری برخوردار است. همین مورد یکی از دلایل بالاتر بودن قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک است زیرا باید مقاومت خوبی در برابر مواردی نظیر برخورد اشیا نوک تیز داشته باشد.

  •  قابل شستشو بودن

از مهم‌ترین ویژگی‌های یک کاغذ دیواری خوب ضد آب بودن و قابل شستشو بودن آن است زیرا با گذشت زمان کاغذ دیواری تیره‌تر شده و لکه‌هایی روی آن ایجاد می‌شود به همین علت قابل شستشو بودن کاغذ دیواری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو یا قیمت کاغذ دیواری ضد آب از دیگر انواع آن بیشتر است به همین دلیل قیمت کاغذ دیواری پذیرایی بیشتر خواهد بود. همچنین بهتر است کاغذ دیواری اتاق کودک علاوه بر ضخامت بیشتر ضد آب نیز باشد زیرا ممکن است کودک با مداد یا انواع رنگ‌های نقاشی روی کاغذ دیواری را کثیف کند.

  • طرح و نقش کاغذ دیواری

یک از مهم‌ترین موارد جهت تعیین قیمت و انتخاب کاغذ دیواری طرح آن است هر چه طرح و رنگ کاغذ دیواری از کیفیت بهتری برخوردار باشد قیمت آن نیز بالاتر است. به همین دلیل قیمت کاغذ دیواری سه بعدی، قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک یا قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون از دیگر انواع کاغذ دیواری بیشتر است زیرا طرح‌های سه بعدی و رنگ‌های زنده و باکیفیت کار بیشتری برای تولید برده و به دنبال آن قیمت بالاتری نیز دارند.

انواع کاغذ دیواری:

انواع مختلف کاغذ دیواری را می توانید در سایت فرتاک دیزاین مشاهده نمایید. می توان انواع کاغذ دیواری ها را به چند دسته مختلف تقسیم کرد:

کاغذ دیواری کلاسیک:

این نوع از کاغذ دیواری ها بسیار مورد پسند خانواده های ایرانی می باشد. کاغذ دیواری کلاسیک برای استفاده در منازل با دکوراسیون داخلی کلاسیک بسیار کاربرد دارد تکمیل کننده دکوراسیون منزل شما خواهد بود. در این سبک از کاغذ دیواری طرح های بزرگ و شلوغ و تجملی طراحی شده است که با مبلمان و وسایل کلاسیک منزل تان به خوبی هماهنگ می گردد و هارمونی زیبایی می آفریند.

کاغذ دیواری مدرن:

این سبک کاغذ دیواری مناسب منازلی با سبک دکوراسیون مدرن است. کاغذ دیواری های مدرن دارای طرح های ساده و به دور از اشکال پیچیده و تجملی است که برای آرامش اعصاب مفید می باشد.دارای رنگ های خنثی می باشد. این نوع کاغذ دیواری مدرن با طرحی ساده ای که دارد با مبلمان و وسایل مینیمال و ساده سبک دکوراسیون منزل شما را تکمیل کرده و سادگی و زیبایی آن را دو چندان می کند.برای مشاهده این سبک کاغذ دیواری می توانید آن را در قسمت مربوطه در ساین فراتاک دیزاین مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری ساده و پتینه:

این کاغذ دیواری برای بیشتر سبک دکوراسیون های داخلی منازل اعم ازکلاسیک،مدرن، مینیمال و روستیک کاربرد دارد و به علت طراحی ساده با رنگ و نقش های خنثی منزل شما را از شلوغ بودن و دلزده کردن از دکوراسیون منع خواهد کرد. برای مطالعه بیشتر در مورد کاغذ دیواری پتینه و قیمت کاغذ دیواری به سایت فراتاک دیزاین مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری لاکچری:

این نوع کاغذ دیواری برای سبک های ماکسیمال و تجملی به کار برده می شود و به عنوان کاغذ دیواری یک دیوار اصلی در خانه در سبک های کلاسیک،نئو کلاسیک و گاها روستیک می توانید گزینه بسار خوبی باشد.می توانید جهت اطلاع از قیمت کاغذ دیواری لاکچری به قسمت مربوطه در سایت ما مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری پشت تلوزیون :

باید در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلوزیون این نکته را در نظر داشته باشید که به علت تمرکز چشم ها به تلوزیون باید از کاغذ دیواری با طرح و رنگ های ساده و خنثی و ملایم و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید.جهت اطلاعات بیشتر به سایت فراتاک دیزاین قسمت انواع کاغذ دیواری مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری پذیرایی:

همیشه انتخاب کاغذ دیواری جهت سالن پذیرایی برای منزل کاری دشوار است و باید نکاتی مانند نوع سبک دکوراسیون داخلی منزل، رنگ های به کار رفته در فرش ها مبلمان و پرده ها و سلیقه و علاقه خودتان را در نظر بگیرید و طبق آن نوع کاغذ دیواری را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب:

اتاق خواب یکی از محل هایی در خانه است که باید هارمونی خاصی برای آرامبخشی و تمدد اعصاب داشته باشد بنابراین باید کاغذ دیواری را مد نظر داشته باشید که با سبک اتاق و منزل شما هماهنگ باشد و هم اتاق تان را به محلی پر از صمیمت و آرامش و آسایش تبدیل نماید.

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک و نوجوان:

برای اتاق خواب کودک و یا نوجوان دلبندتان می توانید از کاغذ دیواری هایی که رنگ شاد و مفرح دارند و باعث پویایی و شادابی آن ها می شود انتخاب نمایید.رنگ و طرح کاغد دیواری این اتاق ها باید طبق سلیقه و سن و جنسیت کودک و نوجوان تان انتخاب گردد. برای مشاهده بیشتر نمونه ها به سایت فراتاک دیزاین مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری اداری:

برای طراحی دیوارهای اداره و یا شرکت تان از طرح های ساده یا راه راه یا دارای نقوش ساده و رنگ های ملایم کاغذ دیواری انتخاب کنید تا علاوه بر آرام کردن فضا بر پویایی و افزایش انرژی شما نیز تاثیر بگذارد.

کاغذ دیواری با روکش وینیل

کاغذ دیواری با روکش وینیل از بهترین و محبوبترین نوع کاغذ دیواری میباشد. کاغذ دیواری با روکش وینیل را علاوه بر اینکه میتوان در منازل استفاده نمود، قابلیت به کارگیری در محیط های اداری و تجاری را نیز دارد. کاغذ دیوای با روکش وینیل قابل شستشو بوده و با آب یا موارد شوینده میتوان آلودگی سطح آنرا برطرف نمود.

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری برجسته فضایی بسیار زیبا و جذاب را به وجود می آورد. کاغذ دیواری برجسته علاوه بر زیبایی قابلیت بسیار خوبی را برای پوشش قسمت های ترک خورده دیوار ایجاد میکند. متریال مورد استفاده در ساخت کاغذ دیواری برجسته از مخمل، چرم و ابریشم میباشد.

کاغذ دیواری وینیل فابریک بک

کاغذ دیواری وینیل فابریک بک به دلیل مقاومت خود برای معابر پررفت و آمد، اتاق کودکان، هتل و ادارات و حتی آشپزخانه و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. این کاغذ دیواری قابلیت برداشته شدن از روی دیوار و شستشو دارد.

سبک های کاغذ دیواری:

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن متریالی مانند سایر کاغذ دیواری ها دارد و تنها تفاوت آن در طرح های به کار رفته در آن میباشد. کاغذ دیواری مدرن از طرح های مدرن و به روز برخورداراست.

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک از طرح های قدیمی و نوستالژیک برخوردار است.

کاغذ دیواری های سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی از عکس و یا منظره های سه بعدی بر روی خود بهره میبرد. کاغذ دیواری سه بعدی تقریبا چند سالیست که وارد بازار شده و جلوه بسیار زیبایی دارد. کاغذ دیواری سه بعدی را فقط در یک قسمت از دیوار نصب میکنند و نمتیوان آنرا برای تمام بخشهای خانه استفاده نمود. بطور کلی کاغذ دیواری سه بعدی به دو دسته تقسیم می شود :

دسته اول کاغذ دیواری هایی است که بصورت رولی با متراژ مختلف عرضه می شود و دارای طرحهای سه بعدی مانند انواع سنگ و یا اشکال هندسی است. این کاغذ دیواری های رولی مانند همه کاغذ دیواری ها دارای طرحهای کوچکی است که در طول کاغذ دیواری تکرار میشود که در این مورد طرح ها بصورت سه بعدی است.

دسته دوم : به پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری معروف هستند که دارای تصاویر بزرگ و واحدی مانند ساحل، جنگل، گل و غیره است.

قیمت - کاغذ - دیواری - فرتاک - دیزاین
قیمت - کاغذ - دیواری - فرتاک دیزاین

محاسبه هزینه نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه

اگر کاغذ دیواری را به صورت جداگانه خریداری کرده‌اید یا می‌خواهید قیمت نصب آن را به صورت جداگانه محاسبه کنید با توجه به تجربه نصاب و همچنین زیرسازی‌هایی که ممکن است روی دیوارها انجام شود قیمت نصب نیز متفاوت است از سوی دیگر نوع و جنس چسبی که از آن برای چسباندن کاغذ دیواری استفاده می‌کنید نیز روی قیمت نصب تاثیرگذار است. همین‌طور با توجه به تعداد و حجم کار نیز نصاب‌ها اگر تعداد رول‌های از تعداد مشخصی بیشتر شود قیمت متفاوتی را ارائه خواهند داد.

راهنمای خرید و اطلاع از قیمت کاغذ دیواری

با مراجعه به فروشگاه‌ها یا شرکت‌های مختلف طراحی دکوراسیون و معماری داخلی می‌توانید از قیمت کاغذ دیواری آگاه شده یا انواع مختلف آن را تهیه کنید. شرکت سرای سامان فرتاک یکی از معتبرترین شرکت‌های طراحی دکوراسیون و معماری داخلی است که شما می‌توانید با مراجعه حضوری یا سر زدن به سایت این شرکت به نشانی fartakdesign.com انواع مختلف کاغذ دیواری را مشاهده کرده و طرح‌های دلخواه خود را خریداری کنید یا اگر طرح خاصی را در نظر دارید سفارش چلپ آن را ثبت کرده و آن را در ابعاد و اندازه دلخواه سفارش دهید و همچنین درباره نصب آن نیز هیچ نگرانی نداشته باشید.

نحوه خرید آنلاین کاغذ دیواری

اگر قصد خرید کاغذ دیواری برای منزل تان را دارید، میتوانید به صورت آنلاین آن را خریداری کنید.خرید آنلاین باعث سهولت و سرعت بخشیدن به خرید شما خواهد شد. شما می توانید برای مشاهده انواع کاغذ دیواری ها و نمونه و تصاویر شان و همچنین مشاهده قیمت کاغذ دیواری ها به سایت فراتاک دیزاین مراجعه نمایید.

ما برای سهولت در خرید و کمک به شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین کاغذ دیواری انواع مختلف کاغذ دیواری را در سایت به نمایش گذاشته تا شما با خیالی آسوده با کیفیت ترین کاغذ دیواری را خریداری نمایید.

نکات پایانی

اکنون با توجه به تمام مطالب بیان شده درباره قیمت کاغذ دیواری اگر قصد خرید کاغذ دیواری را برای منزل، محل کار یا اتاق خود را دارید می‌توانید به راحتی مقدار تقریبا دقیق آن را برای خرید محاسبه کرده و با توجه به بودجه‌ای که دارید کاغذ دیواری و طرح دلخواه خود را خریداری کنید. یادتان باشد که اگر دوست دارید کاغذ دیواری نصب شده شما جلوه بهتری داشته باشد بهتر است کار نصب را به افراد خبره و باتجربه بسپارید. شرکت سرای سامان فرتاک علاوه بر فروش کاغذ دیواری‌های زیبا و متنوع می‌تواند کار نصب را نیز به راحتی انجام دهد تا محیط مورد نظر شما از زیبایی فوق العاده و جلوه بیشتری برخوردار باشد.

قیمت - کاغذ - دیواری - فرتاک - دیزاین